Wiadomości branżowe

Zostań Malarzem Roku Dekoral 2012

VW Caddy oraz tytuł najlepszego wykonawcy w Polsce ? to wszystko czeka na zwycięzcę konkursu Malarz Roku Dekoral 2012. Aby wziąć w nim udział, wystarczy do 22 grudnia 2012 roku zgłosić wybraną realizację malarską. Już po raz trzeci

VW Caddy oraz tytuł najlepszego wykonawcy w Polsce ? to wszystko czeka na zwycięzcę konkursu Malarz Roku Dekoral 2012. Aby wziąć w nim udział, wystarczy do 22 grudnia 2012 roku zgłosić wybraną realizację malarską.

Już po raz trzeci zawodowi malarze oraz firmy wykonawcze mogą wziąć udział w konkursie ?Malarz Roku Dekoral?. Jego celem jest promocja fachowości oraz rzetelności w trakcie prowadzenia prac malarskich: Za pomocą konkursu chcemy pokazywać, że warto każdego dnia starać się o jak najwyższy poziom podczas realizowania projektów malarskich. Chcemy też promować ? zarówno w branży, jak i pośród opinii publicznej ? najlepsze firmy wykonawcze oraz ich osiągnięcia ? mówi Kamila Adamczyk, Młodszy Manager Marketingu Kanału Dystrybucji Trade w PPG Deco Polska. W tym roku postanowiono docenić nie tylko malarzy, lecz również inwestorów. Zwycięzca konkursu otrzyma tytuł ?Malarza Roku Dekoral 2012? oraz VW Caddy, a zgłoszona przez niego inwestycja zostanie nagrodzona tytułem ?Inwestycja Roku Dekoral 2012?. Dodatkowo dla firm, które zajmą II i III miejsce, firmy Graco oraz Flex przygotowały specjalne nagrody w postaci profesjonalnych narzędzi. Oczywiście nie zabraknie też Nagrody Publiczności ? podczas tej edycji będzie można internetowo głosować na wybrane inwestycje, które od 1 lutego będą prezentowane na stronie www.malarz-roku.pl.

Aby wziąć udział w konkursie Malarz Roku Dekoral 2012, wystarczy zgłosić dowolną realizację malarską, przygotowaną przy wykorzystaniu produktów z oferty sklepów Centrum Dekoracyjne lub Centrum Dekoral Professional. Również w tych placówkach do 22 grudnia 2012 roku przyjmowane będą zgłoszenia (każde z nich powinno zawierać opis inwestycji, dokumentację zdjęciową oraz informacje na temat zrealizowanych prac). Po zakończeniu pierwszego etapu, konkursowe jury oceni zgłoszone realizacje i w styczniu 2013 roku zaprezentuje TOP 20 najlepiej wykonanych inwestycji. To właśnie spośród nich w marcu wyłonione zostanie finałowe TOP 10 prac malarskich, które powalczą o tytuł ?Malarz Roku Dekoral 2012?. Zwycięzcę poznamy w kwietniu podczas finałowej Gali Malarza Roku Dekoral 2012.

www.malarz-roku.pl

A to już wiesz?  Duże możliwości niewielkich przestrzeni. Rozwiązania dla małych łazienek

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy