Wiadomości branżowe

Zlew KOŁO Boston – przemysłowy szyk

Ten produkt łatwo zmieni oblicze typowych aranżacji łazienkowych. Zlew ceramiczny jest elementem wyposażenia, który nada łazience charakter bliski klimatom industrialnych wnętrz. Boston marki KOŁO jest nową propozycją dla osób, które szukają ciekawych rozwiązań. Surowy, przemysłowy charakter nadaje mu tylna ścianka oraz otwory do mocowania stalowej kratki użytkowej.

Teaser

Ten produkt łatwo zmieni oblicze typowych aranżacji łazienkowych. Zlew ceramiczny jest elementem wyposażenia, który nada łazience charakter bliski klimatom industrialnych wnętrz. Boston marki KOŁO jest nową propozycją dla osób, które szukają ciekawych rozwiązań.

Surowy, przemysłowy charakter nadaje mu tylna ścianka oraz otwory do mocowania stalowej kratki użytkowej. Kratka będzie bardzo przydatna, gdy zlew zostanie zainstalowany np. w pomieszczeniach technicznych. Forma zlewu przywodząca na myśl przeznaczenie gospodarcze została złagodzona delikatną linią zaokrąglonych rantów, dodającą mu lekkości. Bezpośrednie mocowanie do ściany podkreśli surowy charakter wnętrza, zostawiając jednocześnie dużą swobodę aranżacyjną.

Zlew z serii Boston doskonale wpisze się zarówno w typowe dla loftów duże przestrzenie, jak i pomieszczenia o mniejszym metrażu: dostępny jest w dwóch szerokościach ? 45 i 50 centymetrów.

Projektując przestrzeń mieszkalną, warto zwrócić uwagę na to, by tak ważne pomieszczenie, jak łazienka, wpisywało się stylistycznie w całość aranżacji. Zlew Boston ułatwi stworzenie łazienki o wyrazistym charakterze, w której dominantą jest przemysłowy styl i piękna forma.

Sanitec KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

Źródło KOŁO. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Zabudowa wanny - radzi ekspert KOŁO

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy