Wiadomości branżowe

Nagroda specjalna dla GRUPY ATLAS

Podczas V Europejskiego Forum Gospodarczego w Łodzi doceniono najlepsze firmy regionu. Laureatem nagrody specjalnej została GRUPA ATLAS.

Firmy wyróżniono w 7 kategoriach: przedsiębiorstwo mikro, małe, średnie i duże, gospodarstwo rolne, zielona gospodarka oraz innowacyjność. GRUPIE ATLAS przyznano nagrodę specjalną za osiągnięcia budujące pozytywny wizerunek województwa łódzkiego.

? GRUPA ATLAS działa na rynku już od ponad 20 lat. W tym czasie z firmy regionalnej stała się koncernem o zasięgu międzynarodowym, liderem branży w Polsce. Nie wpływa to jednak na nasze przywiązanie do miejsca, z którego się wywodzimy. To w Łodzi mieści się główna siedziba przedsiębiorstwa: jesteśmy z tego dumni i cieszymy się, że możemy przyczyniać się do rozwoju naszego regionu ? komentuje Henryk Siodmok, prezes GRUPY ATLAS.

Europejskie Forum Gospodarcze jest organizowane corocznie przez Samorząd Województwa Łódzkiego. Jego piąta edycja odbyła się 7 i 8 listopada br. w łódzkim hotelu andel?s. W sześciu salonach branżowych i sesjach plenarnych oraz dwunastu imprezach towarzyszących wzięło udział 3 tysiące osób, przedstawicieli nauki, biznesu i administracji publicznej. 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy