Wiadomości branżowe

Dekoral i najbardziej kolorowe dni w historii! Marka Dekoral partnerem Festiwalu Kolorów 2014

Czy da się pomalować świat? Według organizatorów Festiwalu Kolorów nic nie stoi na przeszkodzie! Podobnego zdania jest także marka Dekoral, która jest partnerem wydarzenia. Koncerty, flash mobs, free hughs oraz oczywiście dobra zabawa polegająca na wyrzucaniu tysięcy woreczków z kolorowym proszkiem – to wszystko czeka na uczestników tegorocznej edycji festiwalu. Zorganizować

Czy da się pomalować świat? Według organizatorów Festiwalu Kolorów nic nie stoi na przeszkodzie! Podobnego zdania jest także marka Dekoral, która jest partnerem wydarzenia. Koncerty, flash mobs, free hughs oraz oczywiście dobra zabawa polegająca na wyrzucaniu tysięcy woreczków z kolorowym proszkiem ? to wszystko czeka na uczestników tegorocznej edycji festiwalu.

Zorganizować najbardziej kolorowe dni w historii i choć na moment pomalować cały świat ? taka idea przyświeca organizatorom wyjątkowego Festiwalu Kolorów, który odbędzie się w różnych miastach Polski. Aby ją zrealizować, wymyślili oni świetną zabawę polegającą na jednoczesnym wyrzucaniu w powietrze barwnych proszków Holi przez tysiące ludzi. Dzięki temu przez chwilę cały świat staje się kolorowy, a wokół panuje atmosfera radości ? wszyscy tańczą i bawią się. Wydarzeniu towarzyszą atrakcje w postaci koncertów gwiazd polskiej muzyki, zabaw flash mobs czy wspólnego przytulania.

W tę kolorową inicjatywę zaangażowała się także najbarwniejsza marka w Polsce czyli Dekoral. Przedstawiciele marki podczas imprez w Lublinie (06.06), Krakowie (08.06.) oraz Wrocławiu (21.06.) rozdadzą ponad 3000 darmowych woreczków z proszkiem Holi. Wszystkie dostępne będą w wybranych odcieniach Dekoral ? tym samym kolory znane z pięknych wnętrz stworzą teraz wyjątkowe, barwne chmury. Dodatkowo podczas każdego z festiwali marka Dekoral rozda uczestnikom 100 koszulek z kolorowym kameleonem.

Chcesz, żeby świat na chwilę stał się pełen magicznych barw? Przyłącz się do organizatorów Festiwalu Kolorów i marki Dekoral! Świetna zabawa i niezapomniane chwile czekają na Ciebie!

www.dekoral.pl


dostarczył infoWire.pl

Źródło Dekoral. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy