Wiadomości branżowe

Wirtualne malowanie ? malowanie smartfonem!

Podczas spaceru Twoją uwagę przykuwa kolor ścian odwiedzonej restauracji czy też odcień lakieru zaparkowanego samochodu i chcesz, aby właśnie te barwy zagościły w Twoim mieszkaniu. Nic prostszego! Wystarczy zrobić zdjęcia pomieszczenia lub wybranego przedmiotu i skorzystać z aplikacji Dekoral iColor. Program samodzielnie odszuka odpowiednik koloru w gamie barw Dekoral oraz Dekoral Fashion.

Dodatkowo aplikacja podpowie nam, jak połączyć wybrane kolory, aby stworzyć harmonijny projekt, a także zlokalizuje sklepy Dekoral w najbliższym sąsiedztwie.

Kolory leżą na ulicy

Aplikacja Dekoral iColor to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią czerpać inspiracje z otoczenia ? odwiedzanych miejsc, pięknych krajobrazów czy uchwyconych na zdjęciach chwil. Dzięki niej nie musimy już spędzać długich godzin w supermarkecie przed tablicą kolorów, a pomysł na nową kolorystykę ścian w naszych wnętrzach możemy zaczerpnąć w każdej chwili: w parku, na ulicy, podczas podróży czy w mieszkaniu przyjaciół.

Należy jedynie zrobić zdjęcie pomieszczenia (lub wybrać gotową fotografię) i już można rozpocząć wirtualne malowanie. Jeśli na zdjęciu jest wiele kolorów, my wybieramy ten, który podoba nam się najbardziej ? wystarczy przesunąć kursorem po ekranie smartfona. Program odszuka w palecie barw Dekoral lub Dekoral Fashion barwę zbliżoną do tej, która znajduje się na zdjęciu, a dodatkowo zaprezentuje kilka podobnych odcieni. Ponadto ułatwi nam dobór kolorów, które ze sobą współgrają i stworzą spójną całość. Pomoże nam także obliczyć potrzebną ilość produktu oraz wskaże najbliższy sklep.

Aplikacja Dekoral iColor dostępna jest na systemach Android i iOS (znajdziemy go odpowiednio w markecie Google Play lub iTunes)

www.dekoral.pl


dostarczył infoWire.pl

Źródło Dekoral. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #aran   #Ciep   #Franc Gardiner   #jest   #kt   #nie   #nych   #skandynawskiego   #spos   #stylu   #trz