Wiadomości branżowe

Toolbox Creative Communications dla Instal-Projektu

Z przyjemnością informujemy, że od 1 marca 2012 kompleksową obsługą w zakresie public relations firmy Instal-Projekt  zajmuje się agencja Toolbox Creative Communications.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie tematycznym dotyczącym:

  • rynku grzewczego, w szczególności grzejników i grzejników łazienkowych,
  • optymalnego zarządzania ciepłem w domu i nowoczesnego budownictwa,
  • trendów wnętrzarskich i designerskich oraz wzornictwa przemysłowego
    i przełożenia twórczych wizji projektantów na procesy produkcyjne.

Produktowo możecie Państwo szukać w naszych zasobach zdjęć (produktowych i aranżacyjnych) oraz informacji technicznych w zakresie:

  • grzejników centralnego ogrzewania,
  • suszarek elektrycznych,
  • zestawów zaworowych,
  • grzałek elektrycznych,
  • akcesoriów do grzejników.

Biznesowo służymy informacjami o historii firmy naszego klienta; przedsiębiorstwa wyrosłego na gruncie rodzinnym, producenta o 30-letnim doświadczeniu, czołowego gracza na rynku, od którego pochodzi co 3 sprzedawany w Polsce grzejnik łazienkowy. Z przyjemnością dostarczymy Państwu wypowiedzi eksperckich pochodzących od pracowników i liderów opinii związanych z marką Instal-Projekt.

Będziemy na bieżąco informowali o wydarzeniach biznesowych, działaniach korporacyjnych, ofercie produktowej oraz nowych inicjatywach i kampaniach podejmowanych przez naszego klienta. Nasze informacje prasowe będą dystrybuowane do Państwa drogą mailową, a także dostępne i archiwizowane wraz z materiałem zdjęciowym w serwisie online: 

http://press.toolbox.com.pl/2267/pl/releases

Zachęcamy także do zarejestrowania się w naszej bazie dziennikarskiej i subskrypcji kanałów RSS. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt ? z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, które pojawią się w toku współpracy.

Osobą odpowiedzialną za kontakt z mediami w ramach zespołu projektowego obsługującego firmę Instal-Projekt jest Katarzyna Kolasińska ([email protected], +42 636 70 17).

Liczymy na udaną współpracę i życzymy wielu inspiracji na wiosnę!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy