Wiadomości branżowe

Surowa elegancja: zlew ceramiczny KOŁO Madison

Teaser

Łazienka to miejsce o charakterze użytkowym, które jest także integralną częścią przestrzeni, w której mieszkamy. Wymagające osoby równie mocno docenią rozwiązania komfortowe, jak i intrygujące. Zlew ceramiczny Madison marki KOŁO ułatwi niebanalną aranżację łazienki.

Jego oryginalna forma świetnie zaprezentuje się w dużych, otwartych przestrzeniach, albo po prostu tam, gdzie liczy się dobry smak. Wąska i długa komora pozwala na stworzenie wnętrza pełnego autorskich pomysłów. Do wyboru są zlewy o wymiarach 90 x 45 cm i 120 x 45 cm.

Forma przypominająca rynnę, nieodparcie kojarzy się z wyposażeniem laboratoriów chemicznych lub pralni. Zlew nadaje się do postawienia na blacie. Dobierając blat do tej nietypowej formy możemy pokusić się o równie niebanalne rozwiązania, przełamując lub podkreślając jego przemysłowy charakter. Surowy i chłodny styl formy komory został ?ocieplony? delikatnie wyprofilowanymi, zaokrąglonymi krawędziami.

Duży, oryginalny zlew Madison, może stać się dominującym elementem wyposażenia łazienki pełnej aranżacyjnych eksperymentów i designerskich pomysłów. Jego forma urzekająca prostotą, sprawdzi się także w klimacie surowej elegancji w minimalistycznym wydaniu.

Sanitec KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

Źródło KOŁO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy