Nie do szuflady Wiadomości branżowe

Stwórz wnętrze w kolorach mody! Nowa farba Fashion Collection marki Dekoral Fashion

Oferta marki Dekoral Fashion poszerzyła się o nową emulsję Fashion Collection, hypoalergiczną, szorowalną farbę lateksową z formułą Active Colour, która zapewnia niespotykaną intensywność barw. Doskonałe właściwości w połączeniu z paletą najmodniejszych kolorów sezonu pozwolą stworzyć naprawdę wyjątkowe wnętrza!

 

Linia Fashion Collection, najnowsza propozycja marki Dekoral Fashion, to hypoalergiczna, szorowalna emulsja lateksowa do wnętrz (powstała na bazie popularnej serii farb Akrylit W Fashion Collection). Jej paleta to 40 oryginalnych barw inspirowanych ostatnimi trendami w światowej modzie. Wraz z początkiem sezonu w ofercie pojawiło się dodatkowo 10 całkowicie nowych kolorów, wybranych przez Evę Minge. W czasie, gdy na wybiegach królują soczyste i wyraziste barwy, Dekoral Fashion proponuje podobne kreacje dla naszych ścian. Jednym z tegorocznych przebojów jest pomarańczowa angora. Pełen życia, nasycony kolor idealnie sprawdzi się w zestawieniu, np. z naturalna bawełną lub sztruksowym brązem. Ciekawym pomysłem będzie także pogodna, letnia kompozycja, czyli cytrynoważorżeta połączona z miętowym jerseyem. Z kolei miłośnikom klimatów rodem z nadmorskich plaż do gustu z pewnością przypadnie lazurowy szantung, spokojny i bardzo elegancki błękit . To jednak nie jedyne propozycje Dekoral Fashion – pośród tegorocznych nowości znajdziemy także błękitny denim, perłową organzę, butelkowy adamaszek oraz lawendowy welwet. Całość tworzy modną paletę ciekawych kolorów, dzięki którym możemy kreować naprawdę niepowtarzalne wnętrza.

Obok wyjątkowych barw Fashion Collection wyróżnia się także doskonałymi parametrami użytkowymi. Za sprawą nowatorskiego rozwiązania w postaci Active Colour Formula kolory Dekoral Fashion są bardziej wyraziste i nasycone. Unikatowa kompozycja najwyższej jakości pigmentów nie tylko barwi, ale także skutecznie pielęgnuje pomalowaną powierzchnię, co sprawia, że kolory pozostają intensywne i nie zmieniają się po czasie. Jednocześnie dzięki specjalnej recepturze farba Fashion Collection okazuje się być ekstremalnie wytrzymała ? nawet 4 razy bardziej niż standardowe farby odporne na szorowanie wedle normy PN-EN 13300. W praktyce możemy więc bez obaw szorować i zmywać na mokro nasze ściany nie martwiąc się o ich wygląd (pamiętajmy jednak, że pełne właściwości użytkowe ? w tym też odporność na szorowanie ? farba uzyskuje po 28 dniach od wymalowania). Dodatkowo najnowsza emulsja marki Dekoral Fashion to produkt hypoalergiczny, o czym świadczą przeprowadzone testy kontaktowe ? w ich trakcie wykazano, że farba nie ma właściwości drażniących ani uczulających, nie powoduje też podrażnień skóry. Oznacza to, że można stosować ją w pomieszczeniach, w których przebywają dzieci i osoby wrażliwe. Emulsja zapewnia też właściwą mikrowentylację powierzchni, czyli ?oddychanie ścian?. Fashion Collection jest ponadto bardzo wydajna ? 1 litr produktu wystarczy do pomalowania nawet 14m? (przy 1 warstwie, w zależności od koloru i chłonności podłoża).

Początek wiosny to idealny czas na metamorfozę we wnętrzu. Z farbą Fashion Collection tegoroczne zmiany okażą wyjątkowo barwne i modne!

 

Dekoral Fashion ? Hypoalergiczna Fashion Collection

  • lateksowa emulsja do ścian i sufitów

  • 40 kolorów gotowych z matowym efektem wykończenia

  • 4 razy bardziej wytrzymała niż standardowe farby odporne na szorowanie (wg normy PN-EN 13300)

  • przyjazna dla dzieci i alergików

  • formuła Active Colour zapewniająca trwałość i intensywność barw

  • wydajność do 14m? / L

  • polecane 1-2 warstwy dla pełnego efektu kolorystycznego

  • dostępne opakowania: 2,5L;

  • cena: 65 zł / L

 

www.dekoralfashion.pl

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy