Nie do szuflady Wiadomości branżowe

Pomaluj dom… telefonem! Poznaj aplikację iColor od marki Dekoral

Jedno zdjęcie wykonane telefonem, kilka kliknięć i projekt wnętrza gotowy. Niemożliwe? Poznaj nowoczesną aplikację na smartfony iColor od marki Dekoral. Dzięki niej z łatwością zmienisz każde pomieszczenie w piękne i modne wnętrze!

 

Remont domu dla wielu z nas oznacza godziny spędzane nad wybieraniem kolorów. Przeglądanie kart kolorów czasem jednak nie przynosi oczekiwanych rezultatów w efekcie czego pozostajemy z niekończącymi się wątpliwościami. Jak się okazuje, w takiej sytuacji może nam pomóc… nowoczesny smartfon!

Marka Dekoral swym Klientom oferuje innowacyjną i darmową aplikację iColor Dekoral, umożliwiającą wirtualne dobieranie kolorów i malowanie ścian. Program dostępny jest dla smarfonów bazujących na systemach operacyjnych iOS oraz Android. Wystarczy jedynie pobrać go z internetowego marketu (odpowiednio iTunes lub Google Play).

iColor Dekoral to świetne narzędzie dla wszystkim osób mających problemy z wyborem kolorów. Aplikacja posiada bowiem funkcję identyfikacji barw ? jeśli spodoba nam się jakiś kolor z naszego otoczenia, należy jedynie zrobić mu zdjęcie, a program sam odnajdzie go w paletach marki Dekoral i Dekoral Fashion. Następnie kolory wystarczy dodać do ?ulubionych? i już można rozpocząć malowanie! Program pomoże nam także przy dobieraniu barw harmonizujących i kontrastujących z kolorem wybranym przez nas wcześniej. Co więcej, za pomocą aplikacji marki Dekoral możemy wirtualnie pomalować zarówno gotowe zdjęcia, jak i malować ?na żywo?. Wówczas program wykonuje zrzut ekranu, na którym można pracować w dwóch trybach: wewnętrznym i zewnętrznym. W pierwszym z pomocą aplikacji samodzielnie wyznaczamy linie sufitu oraz ścian. Natomiast w drugim jedyne, co musimy zrobić, to nanieść krzyżyk na miejsce, jakie chcemy pomalować.

Wirtualne malowanie to jednak nie jedyna funkcja iColor Dekoral. Aplikacja posiada wbudowany kalkulator, za pomocą którego szybko sprawdzimy, ile farby będzie potrzebne do pomalowania pomieszczenia. Dodatkowo program pomoże nam także znaleźć najbliższy sklep, w jakim będziemy mogli kupić wybrane produkty. Dzięki iColor Dekoral malowanie będzie po prostu przyjemne, a zarazem wyjątkowo łatwe!

 

www.dekoral.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #ale   #czyli   #filozofi   #firmy   #Gdynia Design Days   #kaniewski   #lipca   #ndash   #o lider   #oraz   #projekt