Wiadomości branżowe

KOŁO Swing – piękno w prostocie

Teaser

Aranżacja łazienki to wyzwanie polegające na idealnym połączeniu funkcjonalności i stylu. Miłośnicy minimalistycznych wnętrz utrzymanych w klimacie przemysłowym docenią zlew ceramiczny Swing marki KOŁO.

Jego prosta, harmonijna forma jest wynikiem połączenia designu i tradycji osadzonej w estetyce industrialnej. Zlew z głęboką prostokątną komorą dostępny jest w dwóch wymiarach 50 x 40 cm i 60 x 45 cm. Jego kształt budzi skojarzenie z pomieszczeniami gospodarczymi czy fabrycznymi. Surową, chłodną formę przełamują delikatne, ?miękkie? krawędzie dodające całości stylowej lekkości. Zlewy przystosowany jest do mocowania do ściany.

Dzięki nowoczesnej, prostej formie zlew Swing idealnie nadaje się do minimalistycznych aranżacji, opartych na kilku stylowych gadżetach podkreślających charakter całości. Dobrze dobrane wyraziste dodatki nadadzą wnętrzu surowy charakter, wpisujący się w gusta amatorów pofabrycznego klimatu i dobrego designu.

Sanitec KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

Źródło KOŁO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #ciami   #Ciep   #dla   #INVENTIO   #kolekcja   #kszta   #model   #nie   #Nowa   #produkt   #rozwi