Wiadomości branżowe

Etap Sofa gra z Orkiestrą

12 stycznia już po raz 22. ruszył Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  W tym roku środki zebrane podczas akcji przeznaczone zostaną na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz na godną opiekę medyczną seniorów. Największa Orkiestra świata Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na stałe wpisała się w świadomość
12 stycznia już po raz 22. ruszył Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  W tym roku środki zebrane podczas akcji przeznaczone zostaną na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz na godną opiekę medyczną seniorów.
Największa Orkiestra świata
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na stałe wpisała się w świadomość Polaków, co roku angażując miliony osób w kraju i za granicą do przekazywania nawet najskromniejszych datków na działalność Fundacji. Pieniądze niezmiennie przeznaczane są na ochronę życia i zdrowia, głównie dzieci i niemowląt. W ponad 20-letniej historii, organizacji Jerzego Owsiaka udało się zebrać prawie 550 milionów złotych. A Orkiestra gra dalej?

W tym roku, po konsultacjach z prof. dr hab. med. Piotrem Kalicińskim ? krajowym konsultantem ds. chirurgii dziecięcej, zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz godnej opieki medycznej dla osób starszych. Na liście znajdują się m.in. wielonarządowe tomografy komputerowe do badania młodszych i pobudzonych dzieci, urządzenia RTG przyłóżkowe, z ramieniem C i monitorem, radiologiczne stacje diagnostyczne oraz aparaty USG przystosowane do badań FAST z opcją power-color-doppler.

Licytuj z Etap Sofa!

W tym roku do akcji dołącza Etap Sofa, polska marka produkująca meble tapicerowane. Oferuje ona wsparcie w postaci licytacji wysokiej klasy zestawu narożnikowego Impressione. Modułowa kanapa składa się aż z dziewięciu elementów, które pozwalają spersonalizować mebel w dowolny sposób. Dzięki użytej technologii, układy są trwałe i komfortowe. Pokrowiec wykonano z wysokiej jakości skóry naturalnej w modnym i praktycznym, ciemnografitowym kolorze. Oferowany na aukcji zestaw modułów zawiera funkcje relaks, wbudowany system audio, ruchomy stolik oraz regulowane zagłówki. Cena wywoławcza: 4999 złotych. Cena sklepowa: około 16000.

? To świetne uczucie móc po raz kolejny wspomagać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jerzy Owsiak i jego organizacja wykonują kawał świetnej roboty dla polskich dzieci i noworodków, nie tylko w okolicach stycznia, kiedy to odbywa się Finał, ale na przestrzeni całego roku. Ostatnio pobiliśmy rekord, pora to więc powtórzyć. Mam nadzieję, że nasz zestaw wypoczynkowy, skromnie bo skromnie, ale dorzuci jednak solidną cegiełkę do ogólnego wysiłku nas wszystkich ? komentuje Jarosław Szurpicki, Brand Manager Etap Sofa.

Źródło IMS GROUP. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy