Wiadomości branżowe

Batory synonimem sprawnej komunikacji

Rejs legendarnym Stefanem Batorym – ostatnim polskim liniowcem utrzymującym regularne rejsy na Atlantyku – oznaczał szybką i komfortową podróż. Warszawski kompleks Batory Office Buildings, inspirowany nazwą i architekturą statku, również zaczyna kojarzyć się z wygodnym i sprawnym dojazdem. A to za sprawą budowy węzła Salomea oraz modernizacji skrzyżowania Al. Jerozolimskich i ul. Łopuszańskiej, którego pierwszy etap właśnie się zakończył.

– Największe europejskie parki biznesowe, m. in.: Stockley Park (Wielka Brytania), Sant Cugat Business Park w Barcelonie (Hiszpania), Birmingham Business Park (Wielka Brytania) czy Utrecht Business Park (Holandia), wyróżniają się bardzo dobrymi lokalizacjami. Mieszczą się poza centrami miast i jednocześnie blisko głównych węzłów drogowych. Warszawski kompleks Batory Office Buildings dołącza do europejskiej czołówki – mówi Marc Lebbe, Dyrektor Zarządzający Liebrecht & wooD.

Kompleks Batory Office Buildings to zespół bliźniaczych obiektów zlokalizowanych w pobliżu budowanego węzła Salomea oraz modernizowanego skrzyżowania Al. Jerozolimskich i ul. Łopuszańskiej. W odległości zaledwie kilku kilometrów znajdują się lotnisko im. Fryderyka Chopina oraz Dworzec Centralny, co dodatkowo wpływa na atrakcyjność obiektu należącego do firmy Liebrecht & wooD.

Właśnie zostało oddane do użytku rozbudowane rondo z sygnalizacją świetlną u zbiegu Al. Jerozolimskich i Łopuszańskiej.

Na koniec listopada 2011 planowane jest otwarcie bezkolizyjnego przejazdu
Al. Jerozolimskimi na poziomie -1 oraz nowych estakad, które umożliwią wygodny skręt
z Al. Jerozolimskich w kierunku al. Krakowskiej oraz z Łopuszańskiej w Al. Jerozolimskie w kierunku Pruszkowa.

Pod koniec września rozpocznie się również ostatni etap budowy drogi serwisowej prowadzącej ze skrzyżowania, wzdłuż Al. Jerozolimskich wprost do Batory Office Buildings. Droga ta zostanie oddana do użytku w listopadzie 2011. Będzie stanowiła wjazd (oznaczony na rys. numerem 1) i wyjazd z posesji.

Alternatywne wjazdy do Batory Office Buildings (nr. 2 i 3) od strony ulicy Krańcowej pod koniec 2012 roku zyskają nowe oblicze dzięki poszerzeniu ul. Kleszczowej i budowie ronda łączącego ją z Krańcową.

Biurowce Batory Office Bulidings znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie drugiego budowanego węzła – Salomea, który ma być przejezdny na Euro, czyli w czerwcu 2012 roku. Salomea zapewni najemcom Batory Office Buildings wygodny dostęp między innymi do południowej obwodnicy Warszawy oraz trasy S8.

– Zacumowaliśmy Batorego w doskonałym miejscu. Każdy, kto zdecyduje się mieć tutaj biuro, będzie się cieszył szybkim i sprawnym dojazdem do i z miejsca pracy. Oszczędność czasu podróży pozwoli rozwinąć żagle każdej firmie. W Batory Office Buildings II zostało wynajętych już 60 procent powierzchni, warto więc szybko obrać kurs na nowe biuro – dodaje Marc Lebbe.

###

Liebrecht & wooD to europejska firma deweloperska, koncentrująca swe projekty na rynku polskim, rumuńskim i rosyjskim. Jako jeden z niewielu deweloperów, Liebrecht & wooD zapewnia kompleksową obsługę w dziedzinie obrotu nieruchomościami, proponując budynki o wysokich walorach architektonicznych, które znalazły uznanie jurorów wielu europejskich konkursów. Realizacje firmy obejmują zarówno biura, jak i centra typu outlet, magazyny, obiekty handlowe oraz projekty pod klucz.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #jeszcze   #mebli   #nie   #serii   #wn