Nie do szuflady Wiadomości branżowe

Soczysta i morska, czyli łazienka z nutą fluo

Nowe trendy aranżacyjne nie ominęły łazienki. Fantazja projektantów Instal-Projekt podpowiada  ciekawe, energetyczne kompozycję z wykorzystaniem wyrazistych, a nawet neonowych kolorów. Odświeżająca mieszanka zieleni i lazuru

Nowe trendy aranżacyjne nie ominęły łazienki. Fantazja projektantów Instal-Projekt podpowiada  ciekawe, energetyczne kompozycję z wykorzystaniem wyrazistych, a nawet neonowych kolorów. Odświeżająca mieszanka zieleni i lazuru to pomysł na śródziemnomorski klimat we wnętrzu. Grzejnik w kolorze białym, limonkowym, niebieskim, czy w wersji chromowanej idealnie uzupełni lub przełamie  użyte w wystroju kolory.

W łazienkach od kilku dekad bezsprzecznie królują kafelki. To najpopularniejszy sposób wykańczania podłóg i ścian – łatwy w utrzymaniu, wodoodporny i trwały. Kafelki posiadają jednak swoje ograniczenia wzornicze i kolorystyczne. Jeżeli chcemy stworzyć niepowtarzalne wnętrze i wprowadzić do niego trochę koloru, warto pomalować ściany. To rozwiązanie jest jednak sporym wyzwaniem, ponieważ nawet najlepsze farby w łazience poddawane są intensywnemu działaniu wilgoci i narażone są na bezpośredni kontakt z wodą. Idealnym rozwiązaniem, pozwalającym zabezpieczyć pomalowane ściany jest zainstalowanie na nich szklanych tafli. Dodatkowo, szkło, dzięki swojej gładkiej powierzchni i transparentności, doda wnętrzu lekkości.

Kolorowe ściany i co dalej? Jeżeli już decydujemy się na odważną kolorystykę, powinniśmy zadbać o pozostałe elementy wyposażenia łazienki. Dzięki bogatym paletom barw w ofercie marki Instal-Projekt, możemy nie tylko dobrać model grzejnika, który pod względem mocy grzewczej, funkcjonalności i kształtu uzupełni wystrój, możemy także dobrać kolor, który idealnie wpisze się w aranżację. Wśród proponowanych przez Instal-Projekt 37 kolorów, znajdują się modne odcienie: zielonego, niebieskiego, różowego, a nawet pomarańczowego.

Przyzwyczailiśmy się do białych, bądź kremowych aranżacji łazienek. Warto jednak wyjść poza kafelkowy schemat i poszukać nowoczesnych, eleganckich rozwiązań, które pozwolą nam stworzyć oryginalną aranżację. Instal-Projekt swoją ofertą inspiruje do odważnych zmian, które podnoszą jakość codziennego życia. Urządzając wnętrze, tworzymy sobie przestrzeń do życia – zadbajmy więc, by była ona nietuzinkowa i oryginalna w każdym detalu.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy