Nie do szuflady Wiadomości branżowe

Wybierz kolor. Wirtualnie! Wirtualny wizualizer marki Dekoral

Czy masz za sobą godziny oglądania katalogów i wzorników kolorów i nadal nie wiesz, jak pomalować mieszkanie? Sprawdź zatem oraz wybierz najlepsze barwy… wirtualnie! Pomoże Ci w tym wizualizer marki Dekoral.

 

Dla wielu z nas wybranie właściwej barwy do salonu lub sypialni jest zdecydowanie trudniejsze niż samo malowanie. Często spędzamy godziny na oglądaniu katalogów lub wzorników wymalowań, a mimo to wciąż nie możemy się zdecydować. W takiej sytuacji najlepsze rozwiązanie to… wirtualne malowanie. Dzięki wirtualnej aplikacji marki Dekoral możemy sprawdzać dowolne kompozycje barw, aby stworzyć wnętrze, w którym będziemy czuć się komfortowo.

 

Wybierz zdjęcie i maluj

Aplikacja marki Dekoral dostępna jest na stronach: www.dekoral.pl oraz www.dekoralfashion.pl. Aby z niej skorzystać, nie musimy jej pobierać ani instalować – wystarczy odwiedzić jeden ze wspomnianych adresów.

Do naszej dyspozycji przygotowano mnóstwo gotowych zdjęć różnorodnych pomieszczeń: kuchni, salonów, sypialni, łazienek, a także fasad budynków jednorodzinnych. Możemy więc swobodnie wybrać jedną z propozycji i na niej stworzyć barwną aranżację. Jednocześnie wizualizer Dekoral umożliwia wirtualne kolorowanie własnych zdjęć. Za sprawą tego rozwiązania nie musimy już obawiać się efektów nietrafnych metamorfoz – trzeba tylko wgrać swoją fotografię i sprawdzić, jak wybrany kolor będzie prezentował się w naszym mieszkaniu.

 

Aranżuj kolorami

Obsługa aplikacji Dekoral jest bardzo łatwa i intuicyjna. Po załadowaniu zdjęcia zaznaczamy ścianę, którą chcemy pomalować, a następnie wybieramy kolor. Wystarczy zaledwie kilka kliknięć, aby nasze wnętrze zmieniło się nie do poznania. Barwy ścian oraz sufitów możemy dowolnie wymieniać aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu.

Twórcy wizualizera przygotowali dla nas dwie palety kolorystyczne. W pierwszej znajdziemy kolory najpopularniejszej farby marek Dekoral (Akrylit W) i Dekoral Fashion (Akrylit W Fahsion) Drugą paletę tworzą kolory z mieszalnika. Podzielono je na trzy części: Dekoral Top Trendy (modne barwy przygotowane przez stylistów) oraz dwie palety profesjonalnych systemów kolorów NCS i WCS.

To jednak nie wszystko. Osoby zastanawiające się nad wprowadzeniem do wnętrza efektów dekoracyjnych, mogą sprawdzić je również za pomocą wizualizera Dekoral.

 

Dziel się pomysłami

Wybierając kolor do wnętrza, warto poradzić się także bliskich. Wizualizer Dekoral umożliwia dzielenie się naszymi aranżacjami. W tym celu należy jedynie zapisać projekt, a następnie wysłać go za pomocą aplikacji. Wskazana osoba otrzyma zdjęcie przygotowanej przez nas aranżacji wraz z informacją o wybranych barwach.

Malowanie w planach, a kolory wciąż nie wybrane? Czas więc poznać wizualizer Dekoral! Dzięki niemu stworzymy wyjątkowe wnętrze, w którym będziemy czuć się naprawdę dobrze.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #wielkanoc