Wiadomości branżowe

Po prostu Enjoy! Dobry Design 2014 dla Etap Sofa

III edycja konkursu Dobry Design 2014 już za nami. Jury doceniło rozwiązania projektowe sofy Enjoy, która zwyciężyła w kategorii Pojedyncze Meble Wypoczynkowe. O losach konkursu decydowała kapituła złożona ze 120 architektów i projektantów wnętrz. Niebanalny design, czyli połączenie mądrych rozwiązań użytkowych oraz wzorniczych – to zadania, które

III edycja konkursu Dobry Design 2014 już za nami. Jury doceniło rozwiązania projektowe sofy Enjoy, która zwyciężyła w kategorii Pojedyncze Meble Wypoczynkowe.

O losach konkursu decydowała kapituła złożona ze 120 architektów i projektantów wnętrz. Niebanalny design, czyli połączenie mądrych rozwiązań użytkowych oraz wzorniczych ? to zadania, które zdaniem jury najlepiej wykonała marka Etap Sofa. ? Enjoy okazało się jednym z najciekawszych produktów, zarówno jeśli chodzi o estetykę, jak i funkcjonalność. Specjalnie zaprojektowana dla tej kolekcji funkcja spania typu slim oraz kubistyczna, lecz wygładzona miękkimi kształtami bryła sofy ? dobry design już od pierwszych chwil cieszy i relaksuje. A chyba o to chodzi w tworzeniu mebli. ? komentuje sukces w tegorocznej edycji konkursu Jarosław Szurpicki, Brand Specialist Etap Sofa.

Dobry Design organizowany jest od 2011 roku przez magazyn wnętrzarski Dobrze Mieszkaj. Organizatorzy wydarzenia za cel stawiają sobie nagrodzenie najciekawszych rodzimych projektów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. Konkurs promuje nie tylko wykonawców i ich produkty, ale też świadomość dobrego designu w ogóle. Bo jak na każdym kroku powtarzają organizatorzy ? przestrzeń, która nas otacza, powinna być nie tylko estetyczna, ale i funkcjonalna.

Źródło IMS GROUP. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy