Wiadomości branżowe

Barwne Ladies Nights w Heliosie i Cinema City. Dekoral Fashion partnerem akcji Kobiece Wieczory Kinowe

Inspirujące spotkania kinowe tylko dla pań, obfitujące w mnóstwo atrakcji – tak prezentuje się idea Kobiecych Wieczorów Kinowych w sieciach Helios i Cinema City. Podczas seansów nie zabraknie też… inspiracji ze świata kolorów i wnętrz. Parterem akcji została marka Dekoral Fashion, która przygotowała dla uczestniczek sporo niespodzianek. Pierwszy pokaz odbędzie się już 29

Inspirujące spotkania kinowe tylko dla pań, obfitujące w mnóstwo atrakcji ? tak prezentuje się idea Kobiecych Wieczorów Kinowych w sieciach Helios i Cinema City. Podczas seansów nie zabraknie też? inspiracji ze świata kolorów i wnętrz. Parterem akcji została marka Dekoral Fashion, która przygotowała dla uczestniczek sporo niespodzianek. Pierwszy pokaz odbędzie się już 29 maja.

Niebanalny seans kinowy z mnóstwem atrakcji zarezerwowany wyłącznie dla płci pięknej ? zapewne wielu paniom trudno wyobrazić sobie lepszy pomysł na wieczór w kinie – tak właśnie będą wyglądać tegoroczne Ladies Nights w sieciach Helios oraz Cinema City. Podczas każdego seansu na uczestniczki czekać będzie mnóstwo dodatkowych atrakcji takich, jak m.in. prezenty, konkursy z nagrodami, a także pokazy mody, nauka tańca oraz spotkania ze stylistami, dietetykami i psychologami. Dzięki temu zwyczajne wyjście do kina zmieni się w niezapomniane wydarzenie.

Jednym z partnerów akcji jest marka Dekoral Fashion, tworząca wyjątkowe farby do wnętrz inspirowane najlepszą, światową modą. Marka przygotowała dla uczestniczek mnóstwo niespodzianek. Jedną z nich będą konkursy w wybranych kinach, w których wygrać będzie można vouchery na zakup emulsji do malowania ścian. Każdy z gości otrzyma także darmowy Poradnik Kolorów Dekoral 2014, stanowiący nieocenioną pomoc dla wszystkich aranżujących wnętrza. Ponadto w oczekiwaniu na film zobaczyć będzie można ostatni spot Dekoral Fashion, promujący najmodniejsze barwy sezonu. Z kolei same bilety wręczane będą w oryginalnym, kolorowym etui Dekoral Fashion.

Pierwszy seans z cyklu ?Kobiece Wieczory Kinowe? odbędzie się już 29 maja. Jeśli zatem marzy Ci niepowtarzalne wyjście do kina ? pełne wrażeń i atrakcji ? czym prędzej zarezerwuj czas w swoim kalendarzu. O czwartkowej Ladies Night z Dekoral Fashion długo nie zapomnisz!

www.dekoral.pl


dostarczył infoWire.pl

Źródło Dekoral. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy