Wiadomości branżowe

Aranżacja kolorów w czasach 2.0. Odkryj możliwości Wizualizera 2.0 od Dekoral

Czy zdarzyło się Wam niewłaściwie dobrać kolor ścian do pomieszczenia i w rezultacie uzyskać efekt dekoracyjny daleki od Waszych oczekiwań? Z pewnością nie raz? Jest jednak sposób, aby na przyszłość uniknąć tego typu pomyłek.

Wystarczy skorzystać z wirtualnego doradcy Wizualizer 2.0 marki Dekoral. Ta innowacyjna aplikacja pomoże nam stworzyć realistyczną aranżację i sprawdzić, jak wybrany kolor będzie rzeczywiście prezentował się w naszym mieszkaniu. Oprogramowanie dostępne jest w wersjach zarówno na komputery stacjonarne, jak i urządzenia mobilne: smartfony i tablety.

Wizualizer 2.0 łączy w sobie kilka praktycznych funkcji. Pierwsza z nich to katalog kolorystycznych kolekcji Dekoral, Dekoral Fashion, a także barw dostępnych w komputerowym systemie kolorowania Decoral Color System. Druga funkcja to identyfikator kolorów. Wystarczy zrobić zdjęcia pomieszczenia lub wybranego przedmiotu i skorzystać z aplikacji, a program samodzielnie odszuka odpowiednik koloru w palecie marki Dekoral. Możliwości programu uzupełnia interaktywny Wizualizer 2.0. Przy użyciu tej funkcji jesteśmy w stanie sprawdzić, jak będą prezentować się wybrane przez nas kolory. Wystarczy wgrać zdjęcie wnętrza, które zamierzamy poddać kolorystycznej metamorfozie, następnie zaznaczyć malowaną powierzchnię, a program samodzielnie naniesie kolor na wybraną przez nas ścianę.

Innowacyjna technologia uwzględnia nawet takie zewnętrzne czynniki jak światło i cienie na ścianach, dzięki czemu wirtualna aranżacja staje się bardziej rzeczywista. Aplikacja nie tylko identyfikuje wybrany przez nas kolor, ale także nazwę i rodzaj farby, w której barwa jest dostępna. Natomiast wbudowany kalkulator pomaga w obliczeniu ilości emulsji potrzebnej do pomalowania ścian. Z tak przygotowaną listą zakupów możemy udać się do sklepu.

Dodatkowo Wizualizer 2.0 charakteryzuje się łatwym i czytelnym menu, a także technologią Responsive Web Design. Aplikacja dostępna jest w serwisie wnętrzarskim marki Dekoral www.koloriwnetrze.pl, który zawiera praktyczne informacje o kolorach i farbach oraz wskazówki i porady na temat aranżacji wnętrz. Znajdziemy ją także na stronach marek Dekoral (www.dekoral.pl) i Dekoral Fashion (www.dekoralfashion.pl).


dostarczył infoWire.pl

Źródło Dekoral. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy