Nie do szuflady Wiadomości branżowe

Zostań projektantem mody z Dekoral Fashion! Zaprojektuj kreację pr?t-?-porter i wygraj 20 tys. zł

Właśnie ruszył ogólnopolski konkurs dla młodych projektantów Dekoral Fashion Awards. Na młodych twórców, którzy odważą się poddać swe projekty ocenie przedstawicieli świata mody ? Lidii Popiel, Andrzej Fodera oraz Bartka Żurkowskiego

Właśnie ruszył ogólnopolski konkurs dla młodych projektantów Dekoral Fashion Awards. Na młodych twórców, którzy odważą się poddać swe projekty ocenie przedstawicieli świata mody ? Lidii Popiel, Andrzej Fodera oraz Bartka Żurkowskiego ? czeka sława oraz nagroda wysokości 20 tys. za zdobycie I miejsca!

Dekoral Fashion Awards to nowatorski konkurs stworzony przez markę Dekoral Fashion, która od lat wspiera różnorodne inicjatywy związane światem mody. Celem nowego projektu jest przede wszystkim promocja młodych i zdolnych, polskich projektantów. Organizatorzy chcą bowiem dać uczestnikom narzędzia oraz zainspirować ich do stworzenia ciekawych i ambitnych projektów ubrań, dzięki którym będą mogli podbić świat mody. Rangę wydarzenia dodatkowo podnosi obecność w konkursowym jury znanych i cenionych osobistości: fotografki Lidii Popiel, projektanta Andrzeja Fodera oraz bloggera Bartka Żurowskiego. Na zwycięzców czeka sława oraz nagrody pieniężne: 20 tys. zł za zdobycie I miejsca oraz 2 razy po 2,5 tys. zł za II i III miejsce.

Aby wziąć udział w konkursie należy stworzyć projekt kreacji pr?t-?-porter (tzw. modna i wygodna klasyka), nawiązującej do palety barw farb Dekoral Fashion. W pracy powinny się pojawić co najmniej dwa kolory Dekoral Fashion, a całość należy dopełnić barwami z palety na 2013 rok. Zgłoszenia przyjmowane będą do 17 marca 2013 r. poprzez formularz znajdujący się na stronie www.df-awards.pl. Wraz ze zgłoszeniem należy przesłać krótkie uzasadnienie, jak nowa paleta Dekoral Fashion wpłynęła na kształt i charakter projektu.

Po zakończeniu pierwszego etapu konkursowe jury wybierze 50 najciekawszych kreacji, które zostaną zaprezentowane na fan page’u marki Dekoral Fashion w serwisie Facebook. Wówczas też fani marki zostaną zaproszeni do głosowania na najlepsze ich zdaniem propozycje. Spośród kreacji, które zbiorą najwięcej głosów, wyłonione zostanie 20 prac. Ich autorzy z uszytymi przez siebie projektami zaprezentują się 6 maja w Warszawie podczas oficjalnych obrad jury. Jego członkowie spośród nich wybiorą finałową 10 i to właśnie ona 6 czerwca będzie walczyć o nagrodę główną podczas Gali Dekoral Fashion Awards w Soho Factory.

 

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie:

www.DF-Awards.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy