Wiadomości branżowe

Coraz więcej obiektów biurowych zarządzanych z troską

Wywodząca się z grupy deweloperskiej Liebrecht & wooD firma WeCare, specjalizująca się w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi, podpisała umowy na obsługę mokotowskiego parku biurowego - Cybernetyki Office Park oraz biurowca IO-1 przy

Wywodząca się z grupy deweloperskiej Liebrecht & wooD firma WeCare, specjalizująca się w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi, podpisała umowy na obsługę mokotowskiego parku biurowego – Cybernetyki Office Park oraz biurowca IO-1 przy ul. Puławskiej. Pod opieką WeCare w Polsce znajduje się sześć budynków biurowych w Warszawie i jeden park handlowy zlokalizowany w Gdańsku łącznie z około 50-cioma najemcami.


WeCare zarządza biurowcami Cybernetyki Office Park oraz IO-1 od stycznia 2011 roku. Oba biurowce należą do IMMOFINANZ Group.


– Nawet najlepsze budynki nie będą dobrze funkcjonować same. Wymagają profesjonalnego, popartego doświadczeniem zarządzania. Powierzenie tego zadania naszym specjalistom z firmy WeCare to doskonały wybór. To wspaniale, że możemy świadczyć swoje usługi dla IMMOFINANZ – mówi Kamila Zębik, dyrektor zarządzająca WeCare w Polsce.


Wywodząca się z grupy deweloperskiej Liebrecht & wooD firma WeCare stanowi oddzielny podmiot na polskim i rumuńskim rynku od 2001 roku. Zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi, a w szczególności obiektami biurowymi i handlowymi. Aktualnie firma w Polsce i Rumunii zarządza przestrzenią biurową o łącznej powierzchni około 200 000 m2 oraz świadczy usługi dla dwóch parków handlowych.


Do zadań spółki należy m.in. budżetowanie i planowanie, zarządzanie relacjami z najemcami oraz administrowanie nieruchomości.


###


WeCare jest spółką oferującą pełny wachlarz usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami różnego rodzaju, począwszy od biurowych, przemysłowych po handlowe. Celem WeCare jest zapewnienie swoim klientom, międzynarodowym korporacjom, komfortowych warunków pracy, umożliwiając tym samym realizowanie przez nich wyłącznie ich głównej działalności. Oferta WeCare to jedynie część usług świadczonych przez grupę Liebrecht & wooD. Więcej informacji o firmie znajduje się w Internecie pod adresem: www.liebrecht-wood.com


Więcej informacji na temat WeCare można znaleźć na stronie internetowej spółki: http://www.wecare.pl/index_ang.html

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy