Nie do szuflady

Warsztaty „Nowoczesna łazienka” zakończone

Warsztaty „Nowoczesna łazienka” zakończone. W Akademii Profesjonalisty wzięło udział blisko 300 osób

Kompleksowe szkolenia z zakresu wykończenia łazienek odbyły się w 2017 r. w 10 miastach w Polsce. Wzięło w nich udział 288 glazurników, którzy chcą podążać za najnowszymi trendami i technologiami. Zadziałał efekt synergii – uczestnicy uczyli się od ekspertów i od siebie nawzajem.

Ceramika Paradyż była partnerem tegorocznej edycji Akademii Profesjonalisty, która odbyła się pod hasłem „Nowoczesna Łazienka”. Organizowany przez Sopro cykl całodniowych szkoleń był odpowiedzią na dynamiczny rozwój nowoczesnych produktów i technologii. – Aby świadczyć najwyższej jakości usługi, wykonawcy muszą być na bieżąco. Wymagania inwestorów wciąż rosną, konkurencja i liczba zleceń również. Podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności jest konieczne, by nadążyć za branżą budowlaną – mówi Piotr Stępniak z Ceramiki Paradyż. – By zasłużyć na miano profesjonalisty, trzeba wciąż wzbogacać swój warsztat. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw tej potrzebie, dlatego wraz z ekspertami dzieliliśmy się wiedzą o najnowocześniejszych płytkach ceramicznych i ich właściwościach.

Podczas szkoleń we Wrocławiu, w Warszawie, Krakowie, Olsztynie, Poznaniu i pozostałych miastach, uczestnicy dowiedzieli się, jakie problemy mogą pojawić się podczas montażu lub przygotowań do instalowania materiałów wykończeniowych. Poruszano też temat nowych trendów wzorniczych i zasad, jakimi trzeba się kierować wykorzystując je we wnętrzach. – Współpracujemy z Sopro i szkolimy glazurników głównie z myślą o naszych klientach. Wykonawcy uczą się od nas i od siebie nawzajem, by świadczyć później najwyższej jakości usługi – podkreśla Piotr Stępniak.

Zapraszamy na www.paradyz.com oraz www.sklep.paradyz.com

Ceramika Paradyż sp. z o. o. to wiodący producent płytek ceramicznych w Polsce. Od 28 lat tworzy produkty zaprojektowanie świadomie i z odwagą jaka jest niezbędna do kreowania trendów. Kolekcje produktowe Grupy Paradyż są komplementarne, oferując klientom płytki ścienne, podłogowe oraz elementy ozdobne w wielu formatach. Zapleczem produkcyjnym Grupy Paradyż jest pięć zakładów, których parki technologiczne należą do najnowocześniejszych w Europie. Ceramika Paradyż Paradyż zatrudnia 1700 pracowników, będąc tym samym jednym z największych pracodawców w regionie. O sile przedsiębiorstwa stanowią trzy marki własne – Kwadro Ceramika skierowana do segmentu ekonomicznego, Paradyż oferująca szeroką paletę kolekcji w różnych stylach i formatach oraz My Way Paradyż Group – propozycja dla klientów, którzy poszukują indywidualnych i nowatorskich rozwiązań w zakresie wzornictwa. Ceramika Paradyż śmiało sięga po najbardziej prestiżowe nagrody w dziedzinie designu i gospodarki – m.in. Red Dot Design Award 2016, tytuł Ambasador Polskiej Gospodarki 2016, Złote Godło w kategorii QI Product w konkursie Najwyższa Jakość Quality International, Wielka Perła Ceramiki UE 2016 z Diamentami oraz nagroda za kolekcję Elanda / Elando w międzynarodowym konkursie iF Design 2017. Liczne wyróżnienia potwierdzają przewodnią rolę Ceramiki Paradyż nie tylko na rodzimym rynku materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz. Ceramika Paradyż to także wizytówka polskiego przemysłu na świecie, której produkty zyskują uznanie klientów w ponad 50 krajach świata.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy