Nie do szuflady Wiadomości branżowe

Wirtualny doradca dla remontujących

Innowacyjna aplikacja mobilna iKonsultant od PPG Deco Polska, właściciela marek Dekoral, Drewnochron, Domalux i Sigma Coatings

PPG Deco Polska stworzyło innowacyjną aplikację mobilną iKonsultant, pełniącą rolę wirtualnego doradcy klienta. Dzięki niej podczas wizyty w sklepie nie trzeba już zastawiać się nad wyborem farby lub lakieru. Wystarczy jedynie wpisać nazwę produktu lub zeskanować kod QR z opakowania, by po chwili otrzymać informacje na temat przeznaczenia i właściwości preparatu. 

Wizyta w markecie budowlanym dla niejednego klienta może stanowić spore wyzwanie ? rzędy farb oraz lakierów na regałach i pytanie: Co wybrać? PPG Deco Polska stworzyło proste i wygodne rozwiązanie tego problemu czyli aplikację webową iKonsultnat, pełniącą rolę wirtualnego doradcy, a także gromadzącą informacje na temat produktów marek Dekoral, Dekoral Fashion, Malfarb, Drewnochron, Domalux, oraz Sigma Coatings. Aby z niej skorzystać, potrzebne jest jedynie urządzenie mobilne z dostępem do internetu np. smarfon lub tablet. Aplikacji nie trzeba nawet instalować ? dostępna jest bezpośrednio na stronie www.ikonsultant.com (do jej obsługi wystarczy zwykła przeglądarka internetowa).

Dzięki iKonsultantowi wybór farby lub lakieru nie będzie dla nas kłopotem. Podczas wizyty w sklepie wystarczy wpisać nazwę produktu lub zeskanować kod QR z opakowania, ulotki, katalogu czy tablicy informacyjnej, aby uzyskać informacje na temat właściwości i przeznaczenia produktu. To jednak nie jedyne możliwości ? program pomoże nam również obliczyć ilość farby lub lakieru, jaka będzie potrzebna do pomalowania konkretnej powierzchni. Dodatkowo możemy też sprawdzić na pełnym ekranie wygląd kolorów z palet poszczególnych produktów.

Aplikacja iKonsultant okazuje się być bardzo pomocna nie tylko przy sklepowych regałach. Jeśli w bazie produktów znajdziemy interesujący nas produkt, program sam znajdzie najbliższy sklep, w który możemy kupić wybrany preparat. Dodatkowo umożliwi też stworzenie wygodnej listy zakupów (z informacją o wybranych przez nas kolorach oraz potrzebnej ilości produktów), która przyda nam się podczas wizyty w markecie lub sklepie budowlanym. Ponadto jeśli trafimy np. na ulotkę lub banner prezentujący farby Dekoral (lub inny produkt marek PPG Deco Polska), wystarczy, że zeskanujemy kod QR umieszczony na nośniku i już po chwili uzyskamy dostęp do wszystkich niezbędnych informacji.

iKonsultant to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni szybkie i wygodne rozwiązania. Dzięki aplikacji wybór farby lub lakieru zwyczajnie przestanie być problemem.

Aplikację znajdziemy pod adresem:

 

www.ikonsultant.com

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy