Wiadomości branżowe

Dekoral Fashion i fundacja ?Mimo wszystko?. Weź udział w aukcji Allegro i wesprzyj fundację Anny Dymnej ?Mimo wszystko

Marka Dekoral Fashion ceni nie tylko piękno barw, ale też piękno szlachetnych inicjatyw. Dlatego z wielkim zapałem włączyła się do programu charytatywni.allegro.pl, wystawiając na aukcji kreację autorstwa Grzegorza Kasperskiego. Całkowity dochód z licytacji zostanie przekazany fundacji Anny Dymnej „Mimo wszystko”.              

Marka Dekoral Fashion ceni nie tylko piękno barw, ale też piękno szlachetnych inicjatyw. Dlatego z wielkim zapałem włączyła się do programu charytatywni.allegro.pl, wystawiając na aukcji kreację autorstwa Grzegorza Kasperskiego. Całkowity dochód z licytacji zostanie przekazany fundacji Anny Dymnej ?Mimo wszystko?.

 

            charytatywni.allegro.pl to zupełnie nowa platforma aukcyjna, której zadaniem jest ułatwienie współpracy pomiędzy organizacjami pożytku publicznego, a firmami. Pierwszym pomaga ona sprawniej zbierać środki potrzebne do prowadzenia działalności. Drugim zaś umożliwia szybkie angażowanie się w szlachetne inicjatywy poprzez organizowanie licytacji (bez opłat i prowizji).

            Jedną z marek, które ochoczo przystąpiły do programu, jest Dekoral Fashion. Do tej pory marka wielokrotnie angażowała się w akcje charytatywne, malując np. szpitalne oddziały dziecięce w różnych częściach Polski. Tym razem beneficjentem aukcji zorganizowanej przez Dekoral Fashion została fundacja ?Mimo wszystko? Anny Dymnej, która wspiera osoby niepełnosprawne intelektualnie oraz pozostające w trudnej sytuacji życiowej. Na licytacji marka wystawiła nie lada gratkę dla fanów mody ? kobaltową sukienkę autorstwa cenionego projektanta, Grzegorz Kasperskiego. Aukcja dostępna jest pod adresem: http://charytatywni.allegro.pl/dekoral-fashion-kreacja-grzegorza-kasperskiego-i1023104. Aby wziąć w niej udział, wystarczy zalogować do swojego konta w serwisie Allegro, a następnie podbić stawkę i zalicytować. Ostateczna kwota, za jaką zostanie sprzedana kreacja, zostanie przekazana w całości na potrzeby fundacji ?Mimo wszystko?. Aukcja trwa do 21 lipca.

            Jeśli lubisz modę i jednocześnie chciałbyś pomóc potrzebującym, weź udział licytacji zorganizowanej przez Dekoral Fashion. Być może to właśnie Tobie uda się wygrać i pomóc podopiecznym fundacji ?Mimo wszystko?.

 

www.dekoralfashion.pl


dostarczył infoWire.pl

Źródło Dekoral. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy