Wiadomości branżowe

Dekoral ponownie najmocniejszą marką farb w Polsce

Marka Dekoral po raz kolejny zostawiła konkurencję w tyle. W najnowszej edycji Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek dziennika ?Rzeczpospolita? flagowy brand PPG Deco Poska okazał się być najmocniejszą marką farb w Polsce.

 

Przygotowywany każdego roku przez dziennik ?Rzeczpospolita? Ranking Najcenniejszych Polskich Marek to najlepsze i zarazem najbardziej wyczekiwanie przez firmy zestawienie, pokazujące pozycję rodzimych brandów. Marce Dekoral (PPG Deco Polska) kolejny rok z rzędu utrzymała pozycję najmocniejszej marki farb w Polsce ? w zestawieniu wszystkich brandów niespożywczych zajęła 18. miejsce (najbliższa konkurencja uplasowała się 2 pozycje niżej).

Co istotne, jak pokazują wyniki tegorocznego badania, Dekoral należy do ścisłej czołówki najsilniejszych marek w Polsce ? w klasyfikacji ogólnej udało się jej zająć świetne 43. miejsce. Tak dobry wynik jest efektem m.in. tego, że polscy klienci postrzegają jej produkty jako prestiżowe i wysokiej jakości (odpowiednio 21. i 28. lokata). To z kolei przekłada się na imponujący wskaźnik referencji ? tu Dekoral osiągnął 22. miejsce i tym samym należy do ścisłego grona najchętniej polecanych przez konsumentów marek w Polsce. Nic więc dziwnego, że w badaniu priorytetu w świadomości brand PPG Deco Polska zajął 19. lokatę ? dla wielu klientów to po prostu marka pierwszego wyboru ? Kolejny rok z tak dobrymi wynikami to dla naszego zespołu ogromny powód do dumy. Nie zamierzamy jednak spocząć na laurach. W 2014 r. planujemy ponownie zaskoczyć konkurencję i konsumentów, a tym samym powalczyć o jeszcze lepsze wyniki w kolejnej edycji rankingu ? podsumowuje Anna Łatoszyńska, manager marki Dekoral.

 

www.dekoral.pl

Źródło Dekoral. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #enia   #kt   #naszych   #odk   #osób   #przede   #puj   #sanitec   #Umywalki   #ysk