Nie do szuflady Wiadomości branżowe

Serwis inspirowany modą. Nowa strona marki Dekoral Fashion

Marka Dekoral Fashion zaprezentowała nowy serwis internetowy. Odważny design, inspirowany światową modą połączono w nim z intuicyjną nawigacją. Dzięki temu internauci z łatwością poznają gorące trendy w aranżacji wnętrz i odkryją swe wymarzone kolory.

Nowy serwis dekoralfashion.pl już w pierwszej chwili przyciąga uwagę odważnym designem – prostotę oraz przejrzystość zestawiono bowiem z modnymi inspiracjami. Zgodnie z obecnymi trendami w dekoracji wnętrz stonowane barwy tła przełamane zostały intensywnymi kolorami z najnowszych kolekcji, które internauci mogą podziwiać na wyszukanych aranżacjach. Zarazem całość doskonale współgra ze stylistyką tegorocznej kampanii reklamowej „Kreacje dla Twojego wnętrza”.

Strona wyróżnia się ponadto bardzo przyjazną nawigacją – klienci odwiedzający serwis Dekoral Fashion z łatwością odnajdą najmodniejsze kolory, sprawdzą jak wybrany kolor będzie prezentował się w ich pomieszczeniu oraz gdzie zakupią wybraną farbę. Oglądając aranżacje wnętrz, wystarczy najechać kursorem na wybraną barwę, aby uzyskać informację, w palecie jakiej farby jest ona dostępna. W nowym serwisie wprowadzono także pełnoekranowy podgląd kolorów, co z pewnością pomoże internautom w wyborze najlepszych barw do wnętrza. W zadaniu tym nieodzowny okaże się także Wizualizer, umożliwiający wirtualne malowanie wnętrz kolorami Dekoral Fashion (można to robić na własnych zdjęciach, jak i gotowych aranżacjach).

Twórcy nowej strony nie zapomnieli także o osobach poszukujących pomysłów na oryginalną aranżację wnętrza. Specjalnie dla nich wprowadzono dział Inspiracje, gromadzący informacje na temat modnych trendów oraz ciekawe, wnętrzarskie propozycje. Towarzyszy mu zakładka Efekty, w której można znaleźć mnóstwo pomysłów na niebanalną dekorację ścian. Dodatkowym miejscem gdzie użytkownicy mogą się zainspirować jest profil marki w serwisie społecznościowym Facebook – gdzie użytkownicy mogą dowiedzieć się o najnowszych trendach w aranżacji wnętrz, zaczerpnąć porady eksperta, dowiedzieć się więcej o produktach.

Nowa odsłona serwisu Dekoral Fashion to przyjemne zaproszenie do świata mody i kolorów. Wystarczy mu ulec oraz odwiedzić stronę www.dekoralfashion.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy