Wiadomości branżowe

Kreacja Dekoral Fashion: Odważny salon w wydaniu modern

Wyjątkowo prosty, oszczędny w formie, a przez to szalenie odważny ? nowoczesny salon w wydaniu modern to propozycja dla osób, które nie znoszą banału. Marka Dekoral Fashion podpowiada, jak go urządzić.

 

Modernistyczne wnętrza w pierwszym momencie mogą wydawać się przesadnie oszczędne, a przez to chłodne i mało przyjemne. W rzeczywistości jednak to właśnie asceza oraz prostota sprawiają, że są one tak bardzo wyjątkowe. Nie zapominajmy jednak, że kiedy ostrożnie postępujemy z formą, możemy w zamian kreatynie wykorzystać… kolor!

Zacznijmy więc od aranżacji barw we wnętrzu. Aby nie było ono chłodne i nudne, sięgnijmy po ciepłą, intensywną czerwień w odcieniu ceglastym (?wypalona cegła?). Kolor ten będzie stanowił wyrazisty akcent, dominujący w pomieszczeniu. Następnie zestawmy go z jasnym błękitem (?szklana tafla?), doda on wnętrzu lekkości oraz świeżości. W efekcie powstanie niebanalna aranżacja, przykuwająca uwagę pogodnym charakterem. Wspomniane kolory znajdziemy w linii Loft lateksowej emulsji Colour & Style marki Dekoral Fashion.

Modernistyczne wnętrza są zazwyczaj nad wyraz proste i brak w nich zbędnych dodatków. Nie znaczy to jednak, ze powinniśmy całkiem pomijać ten element aranżacji. W centralnym punkcie pokoju postawmy czerwony, geometryczny szezlong ? w głębi zaś umieśćmy równie prostą kanapę. Warto pomyśleć także o oryginalnym stole. Ciekawym wyborem będzie np. model wykonany z metalu i szkła. Natomiast przy ścianie ustawmy regał modułowy, zbudowany z elementów, jakie można swobodnie łączyć. Na koniec nie zapominajmy o oświetleniu, które podkreśli przestronność salonu ? w tym celu idealnie sprawdzą się duże, wiszące lampy nawiązujące do stylu industrialnego.

 

www.dekoralfashion.pl

Źródło Dekoral. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #element   #eniem   #gdy   #Grzejnik   #grzejnika   #hallu   #jego   #kszta   #liwe   #nie   #od 2