Wiadomości branżowe

Malowanie wnętrz w wersji 2.0 Innowacyjny. Wizualizer 2.0 od marki Dekoral

Nadchodzi prawdziwa rewolucja w malowaniu wnętrz. Za sprawą innowacyjnego Wizualizera 2.0 marki Dekoral zapomnimy o godzinach spędzonych na dobieraniu kolorów ścian. Teraz wystarczy kilka kliknięć, aby stworzyć naprawdę realistyczną wizualizację naszego mieszkania w wybranych barwach. Niemalże każdy z nas zna tę historię:

Nadchodzi prawdziwa rewolucja w malowaniu wnętrz. Za sprawą innowacyjnego Wizualizera 2.0 marki Dekoral zapomnimy o godzinach spędzonych na dobieraniu kolorów ścian. Teraz wystarczy kilka kliknięć, aby stworzyć naprawdę realistyczną wizualizację naszego mieszkania w wybranych barwach.

Niemalże każdy z nas zna tę historię: godziny spędzone na porównywaniu wzorników kolorów, a rezultatu wciąż brak. Jednak za sprawą innowacyjnej aplikacji Wizualizer 2.0 marki Dekoral wybór barw ścian okaże się wyjątkowo prosty ? teraz wystarczy zaledwie kilka kliknięć, aby stworzyć realistyczną wizualizację i sprawdzić, jak wybrany kolor będzie prezentował się na ścianach w naszym mieszkaniu.

Nowa aplikacja marki Dekoral łączy w sobie kilka praktycznych funkcji. Pierwsza to dostęp do wszystkich palet kolorów ? zarówno Dekoral, Dekoral Fashion oraz Dekoral Color System ? które możemy teraz swobodnie przeglądać. Druga to identyfikator kolorów. Wystarczy, że zrobimy zdjęcie barwie z naszego otoczenia i wgramy je do aplikacji, a już po chwili otrzymamy informację, jaki to odcień w paletach Dekoral. Trzecia funkcja to oczywiście interaktywny Wizualizer 2.0. Za sprawą innowacyjnej technologii program umożliwia tworzenie wyjątkowo realistycznych wizualizacji, odwzorowujących nawet światło i cienie na ścianach. Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić, jak prezentują się wybrane odcienie, w sposób najbardziej zbliżony do rzeczywistości. Należy jedynie załadować zdjęcie, zaznaczyć obszar malowania, aby po chwili móc podziwiać zmieniające się barwy ścian. Aplikacja wyróżnia się bardzo intuicyjną obsługą ? bez problemu poradzi sobie z nią każdy użytkownik. Co więcej, gotowe projekty możemy zapisać na własnym koncie, żeby później wracać do nich lub dzielić się nimi ze znajomymi. Dodatkowo zastosowanie technologii Responsive Web Design sprawia, że z programu można swobodnie korzystać na komputerze stacjonarnym, jak i tablecie czy smartfonie.

Wizualizer 2.0 pomaga nie tylko w aranżowaniu kolorów we wnętrzu. Po wybraniu odcienia identyfikuje farbę, w której barwa jest dostępna. Następnie wbudowany kalkulator pomaga w obliczeniu ilości emulsji potrzebnej do pomalowania ścian. Na koniec program przygotowuje dla nas listę zakupów, którą możemy zabrać ze sobą do sklepu.

Aplikacja Wizualizer 2.0 dostępna jest w serwisie wnętrzarskim Koloriwnetrze.pl. Znajdziemy ją także na stronach marek Dekoral (www.dekoral.pl) i Dekoral Fashion (www.dekoralfashion.pl).

Źródło Dekoral. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy