Aktulności

Kolejna nagroda A’ Design Award dla warszawskiego studia architektury wnętrz Mood Works.

Kolejna nagroda A’ Design Award dla warszawskiego studia architektury wnętrz Mood Works.

W tym roku renomowane warszawskie studio prowadzone przez architektki Karinę Snuszkę i
Dorotę Kuć zostało nagrodzone za ubiegłoroczną realizację podmiejskiej rezydencji „Azyl Myśliwego”.

Ambicją projektantek było stworzenie eleganckiego i przytulnego domu dla osoby będącej silnie związanej z przyrodą i naturą, który byłby miejscem odpoczynku po pracy, w którym właściciel może „ładować” baterie i czerpać inspirację dla przyszłych wypraw.
Motyw natury i zwierząt zajmuje zatem w tej realizacji pierwszoplanowe miejsce.
Począwszy od wyboru rzadko stosowanego współcześnie we wnętrzach drewna jaworowego w postaci desek podłogowych oraz okładziny ściennej i drzwi o ciekawym, żywym wzorze, przez neutralną kolorystykę barw zainspirowanych posiadaną w zasobach właściciela, skórą antylopy, po oryginale trofea myśliwskie i robione na zamówienie akcesoria jak lustro oprawione w poroże jelenia, przyroda zarówno wewnątrz domu, jak i w jego otoczeniu, nadaje ton temu wnętrzu.

Jury konkursu doceniło konsekwencję w zastosowaniu najlepszych materiałów oraz harmonię, z jaką wnętrze budynku tworzy z otaczającą go przyrodą.

Mood Works – Karina Snuszka & Dorota Kuć
Renomowane warszawskie studio projektowania wnętrz specjalizujące się w projektach dla najbardziej wymagających klientów prywatnych i komercyjnych. W portfolio duetu Snuszka & Kuć znajdują się liczne realizacje wielokrotnie nagradzanych i publikowanych na łamach prasy rezydencji i apartamentów w najbardziej prestiżowych lokalizacjach w Polsce i zagranicą, projekty butików wiodących polskich projektantów wnętrz, a także biura największych polskich i międzynarodowych korporacji. Projekty Mood Works wyróżnia bezkompromisowe podejście do jakości i piękna, autorska paleta kolorystyczna oraz rzadka umiejętność wplatania oryginalnej sztuki w tkankę każdego projektu.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy