Aktulności

„Interzum 2017” w Kolonii

GAMET S.A. w gronie wystawców na targach „Interzum 2017” w Kolonii

Niemieckie targi Interzum to miejsce, w którym spotykają się reprezentanci branży meblarskiej z całego świata. Co dwa lata prezentują najnowsze produkty, rozwiązania i pomysły aranżacyjne. To tam rodzą się trendy, które stają się inspiracją dla projektantów mebli i wnętrz. Na tak ważnym, branżowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć polskiego producenta uchwytów i akcesoriów meblowych – firmy Gamet S.A.

Międzynarodowe Targi Poddostawców dla Przemysłu Meblowego oraz Elementów Wykończenia Wnętrz „Interzum 2017”, odbywają się w Niemczech cyklicznie, co dwa lata. Największe tego typu wydarzenie w branży meblarskiej, podczas każdej edycji przyciąga blisko 60 000 odwiedzających, z ponad 100 krajów. Targi Interzum słyną z prezentacji nowych trendów i innowacyjnych rozwiązań, które będą w przyszłości wdrażane do produkcji mebli. Od lat są źródłem inspiracji dla twórców produktów, projektantów i architektów. Tegoroczna edycja rozpoczęła się 16 maja i trwała 4 dni.

Tak, jak i poprzednio, tak i w tym roku na targach Interzum nie mogło zabraknąć wiodącego producenta uchwytów i akcesoriów meblowych z Polski – firmy Gamet, która prezentację swoich produktów w Kolonii rozpoczęła w 1997 roku. – Podczas tej edycji wydarzenia szczególną uwagę zwróciliśmy na asortyment profili aluminiowych, prezentując pięć nowych modeli aluminiowych, w tym cztery zaszufladkowe UA110, UA112, UA116 i UA119 i jeden naszufladkowy UA111. Spośród wymienionych, na szczególną uwagę zasługuje właśnie UA119, którego czoło zdobi delikatne podfrezowanie, idealne do nowoczesnej kuchni. Na wystawie szerokiemu gronu odbiorców pokazaliśmy również najnowsze propozycje pięknych, nowoczesnych uchwytów znalowych – Trapano UU51 i Piato UU50, oraz modele wieszaków o ciekawych, niecodziennych kształtach – mówi Kinga Flak, Product Manager z firmy Gamet S.A.

Dużą uwagę odwiedzających zwrócił również zaprezentowany na targach system bezuchwytowy Valeo, dedykowany głównie do mebli kuchennych. System ten opiera się na bazie dwóch profili konstrukcyjnych C i L, który przy zastosowaniu jednego, uniwersalnego łącznika łatwo można połączyć z korpusem szafek. Dopełnieniem konstrukcji są elementy z PCV, które dzięki swojej formie umożliwiają tworzenie wyspy lub blatu w kształcie litery L.

– Targi w Kolonii to dla nas nie tylko okazja do zaprezentowania własnych nowości produktowych, ale przede wszystkim szansa na dostrzeżenie światowych trendów, które tak dynamicznie pojawiają się w naszej branży – komentuje Zbigniew Drzewiński, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Gamet S.A. – Miło nam również zauważyć, że coraz więcej polskich firm jest czynnym uczestnikiem targów Interzum.

GAMET S.A. jest niekwestionowanym liderem na rynku krajowym w segmencie dekoracyjnych akcesoriów meblowych i budowlanych. Jest szeroko znaną i dobrze rozpoznawalną marką na wielu rynkach europejskich. Dzięki współpracy ze znanymi projektantami, wykorzystaniu nowoczesnej technologii, doskonałej jakości produktów i znajomości innych rynków posiada silne zaplecze do dalszego zwiększania sprzedaży poza Polską.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy