Nie do szuflady Wiadomości branżowe

Kreacje Dekoral Fashion: Modny salon w kolorze jedwabnego popielu

Marzysz o wnętrzu, w którym panuje subtelna atmosfera luksusu? Stwórz modny salon glamour w kolorze jedwabnego popielu.   Aranżacja salonu w modnym stylu glamour to doskonała propozycja dla osób marzących o wnętrzu, w którym panuje

Marzysz o wnętrzu, w którym panuje subtelna atmosfera luksusu? Stwórz modny salon glamour w kolorze jedwabnego popielu.

 

Aranżacja salonu w modnym stylu glamour to doskonała propozycja dla osób marzących o wnętrzu, w którym panuje atmosfera luksusu i zbytku. Wyszukane dekoracje oraz stylizowane meble nadadzą pomieszczeniu wyjątkowy charakter.

Szczególny efekt uzyskamy, jeśli zdecydujemy się na monochromatyczną kompozycję, opartą na wyrafinowanym kolorze ?jedwabny popiel? z palety farb lateksowych Akrylit W Fashion Collection marki Dekoral Fashion. Inspirowany pięknem rzadkiej tkaniny kolor doskonale komponuje się z wysmakowanymi, eleganckimi stylizacjami, tworząc dla nich doskonałe tło. Dlatego z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto fascynuje się światem mody i designu. Zarazem jego spokojny charakter sprawi, że salon stanie się idealnym miejsce dla wypoczynku oraz spotkań z przyjaciółmi. Jeśli jednak aranżacja jednobarwna wyda nam się zbyt odważna, ?jedwabny popiel? z powodzeniem możemy połączyć z odrobiną bieli.

Urządzając salon w stylu glamour, nie bójmy się eksperymentów. Zestawmy więc prosty, nowoczesny stół lub sofę ze stylizowanym na barakowy fotelem. Wykorzystajmy także nie mniej zdobne świecznik, lustra oraz lampy. Na podłodze rozłóżmy natomiast przyjemny w dotyku dywan typu shaggy. Nie zapominajmy też o dekoracyjnych poszewkach, ozdobionych misternymi motywami. Całość najlepiej uzupełnić kilkoma gustownymi bibelotami (oczywiście nie przesadzajmy z ich liczbą).

 

www.dekoralfashion.pl

A to już wiesz?  Nowe kolory w palecie farb Polinak marki Dekoral

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy