Wiadomości branżowe

Dekoral w Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek 2014

Już po raz kolejny Dekoral znalazł się w Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek, opracowanym przez dziennik ?Rzeczpospolita?. W kategorii produktów niespożywczych marka zajęła 15 miejsce, zaliczając tym samym awans o trzy oczka w porównaniu z zeszłorocznym zestawieniem oraz wyprzedzając najbliższą konkurencję. Flagowy brand PPG Deco Poska okazał się być najmocniejszą marką farb w Polsce.

Według raportu Dekoral należy również do czołówki najsilniejszych brandów w Polsce ? w klasyfikacji ogólnej uplasował się na 39. miejscu.

Ponadto marka cieszy się dużą znajomością i rozpoznawalnością wśród polskich klientów ? w rankingach ?priorytet w świadomości? oraz ?świadomość marek? zajęła odpowiednio 12. oraz 30. miejsce. Z rankingu wynika również, że wielu Polaków bardzo chętnie sięga po produkty wrocławskiego producenta (32. miejsce wśród ?najczęściej wybieranych marek?) a także a także rekomenduje je swym znajomym (świadczą o tym 32. i 18. pozycja w rankingach ?lojalność klientów? i ?stopa referencji?). Ankietowani wysoko ocenili również jakość marki Dekoral, dzięki czemu marka uplasowała się, odpowiednio na 18. i 22. miejscu w zestawieniach ?postrzegana jakość? oraz ?prestiż?.

Obecność marki w zestawieniu przygotowywanym przez dziennik Rzeczpospolita oraz czołowe miejsca w poszczególnych kategoriach to dowód, że Dekoral jest nie tylko produktem rozpoznawalnym wśród polskich konsumentów, ale przede wszystkim chętnie wybieranym przez osoby, które planują prace remontowe i aranżacyjne we własnych mieszkaniach. To wyraz zaufania naszych konsumentów, którzy postanowili postawić na jakość, wieloletnią tradycję oraz doświadczenie naszej firmy? mówi Anna Łatoszyńska, manager marki Dekoral, PPG Deco Polska.

Marka Dekoral to flagowy brand firmy PPG Deco Polska sp. z o.o. ? producenta wiodących na polskim rynku farb i lakierów. Do PPG Deco Polska należą także marki: Dekoral Professional, Dekoral Gold, Bondex, Malfarb, Domalux, Drewnochron, Cieszynka oraz Sigma.

Dekoral była wielokrotnie nagradzana w prestiżowych rankingach. W 2002 roku Dekoral został wyróżniony godłem Teraz Polska. Ponadto marka wyróżniana jest, nieprzerwanie od 2006 roku, tytułem Złotej Budowlanej Marki Roku w rankingu Budowlana Marka Roku. Dekoral otrzymała Złoty Laur Konsumenta w kategorii farb fasadowych, nagrodę Satysfakcji Klientów ?Gold Standard 2007?, tytuł marki o najwyższej reputacji Premium Brand 2008 w plebiscycie organizowanym przez magazyn Forbes oraz tytuł ?Marka Roku 2014? w rankingu publikowanym przez redakcję dodatku Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita oraz redakcję dodatku Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej. Dodatkowo marka od 4 lat zaliczana jest do elitarnym grona najmocniejszych marek w Polsce ?Superbrands?. W roku 2007 farbom Dekoral Power Paint przyznano specjalne wyróżnienie ?Odkrycie roku? w ramach nagrody ?Laur Konsumenta 2007?.

www.dekoral.pl


dostarczył infoWire.pl

Źródło Dekoral. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #cym   #jest   #kt   #lebbe   #Liebrecht   #nale   #wki   #wno   #zarz