Nie do szuflady Wiadomości branżowe

Ubierz modnie wnętrze

Piękne modelki w stylowych kreacjach i przystojni modele w modnych strojach w otoczeniu nasyconych barw farb Dekoral Fashion. To obraz najnowszej reklamy telewizyjnej, prezentującej nowości kolorystyczne 2012 roku. Marka sukcesywnie łączy

Piękne modelki w stylowych kreacjach i przystojni modele w modnych strojach w otoczeniu nasyconych barw farb Dekoral Fashion. To obraz najnowszej reklamy telewizyjnej, prezentującej nowości kolorystyczne 2012 roku. Marka sukcesywnie łączy elegancki świat mody ze światem barwnych emulsji, potwierdzając status lidera trendów w dziedzinie dekoracji wnętrz.

Farby emulsyjne Akrylit W Fashion Collection to prestiżowa kolekcja stworzona w odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Wielbicieli stylu, którym nie są obce najnowsze trendy w modzie i designie oraz tych, którzy cenią możliwość wyrażenia swoich emocji poprzez kolor. Przygotowana we współpracy z uznaną w świecie mody projektantką Evą Minge rewolucyjna marka jest ekspertem w kreowaniu unikalnych aranżacji. – Zachęcamy naszych klientów do wyrażenia siebie poprzez gustownie urządzone wnętrza. Dlatego w nowej kampanii reklamowej postawiliśmy na dobrane duety… barw. Najmodniejsze kreacje w odważnych kolorach mieszają i przenikają się, aby za pomocą efektownych splashy stworzyć niepowtarzalne aranżacje – mówi Anna Łatoszyńska, Manager marki Dekoral.

Najnowsza kampania reklamowa Dekoral Fashion, której towarzyszy hasło: KREACJE DLA TWOJEGO WNĘTRZA to kontynuacja budowania wizerunku marki, kojarzonej ze światem mody, nieustannie rozwijającej się i podążającej za światowymi trendami. Myślą przewodnią spotu telewizyjnego jest połączenie kolorów kreacji z barwami farb poprzez malownicze splashe. Do olśniewająco wyglądających modelek dołączyli modele, którzy razem tworzą idealnie dopasowane pary kolorystyczne. Wrażenie potęgują nazwy nowo wprowadzonych emulsji. Są one zestawieniem barwy z rodzajem tkaniny, np. muślinowy turkus, blue jeans czy cytrynowy tiul.

Ponadto reklamie towarzyszy klasyczny utwór w nowoczesnej aranżacji, co dodatkowo podkreśla dynamizm oraz innowacyjność marki Dekoral Fashion. Muzyka dodaje filmowi energii i sprawia, że z przyjemnością przenosimy się w świat mody oraz pięknych wnętrz. W spocie znajdziemy również informację o dostępności najnowszej kolekcji kolorów Akrylit W Fashion Collection w Studio Dekoral – sieci profesjonalnych sklepów z farbami i lakierami.

Reklama emitowana będzie w wersji 30-sekundowej oraz w 2 wersjach skróconych do 10-sekund. Przygotowano kilka wersji kolorystycznych kreacji i aranżacji wnętrz. Kampanię, obejmującą najważniejsze stacje telewizyjne, w tym m. in. TVP1, TVP2, TVN, Polsat, TV4 oraz stacje tematyczne tj. Discovery, Discovery World, Discovery Science, Animal Planet, TVN-24, TVN Style będzie można zobaczyć przez cały sezon. Dopełnieniem reklam telewizyjnych stanowi kampania prasowa, która obejmie najlepsze tytuły wnętrzarskie i lifestylowe: Cztery Kąty, Dobre Wnętrze, Twój Styl oraz Avanti.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy