Wiadomości branżowe

Ciepły wymiar bieli

Teaser

Moda na przestronne, białe aranżacje nie przemija. Trudno się dziwić ? elegancka i ponadczasowa, biel kryje w sobie ogromny potencjał aranżacyjny. Ciekawe, dobrze dobrane dodatki potrafią uczynić białe wnętrze nie tylko intrygującym, ale i ciepłym ? na przekór zimowym chłodom.

Pierwsze płatki śniegu krążące w powietrzu sprawiają, że ogarnia nas atmosfera świąteczna. Nabieramy również ochoty na zimowe aranżacje. Biały kolor we wnętrzu świetnie koresponduje z aurą, jest także, przede wszystkim, doskonałą bazą dla naszych rozmaitych pomysłów aranżacyjnych. Tym, którzy omijają biel z obawy przed efektem zimnego, nieprzytulnego wnętrza podpowiadamy, jak ją oswoić.

Siła przestrzeni

Nie ma drugiego koloru, który tak skutecznie potrafi powiększyć optycznie pomieszczenie. Pięknie odbijając światło, biały kolor dodaje każdemu wnętrzu kilka dodatkowych metrów. Z pomocą dodatków w postaci tkanin, drobnych akcentów kolorystycznych czy np dużych, drukowanych motywów zdobiących rolety okienne, stworzymy przestronne, stylowe wnętrze o zdecydowanym charakterze. ? Duży, charakterystyczny wzór nadrukowany na rolecie to świetny sposób na wprowadzenie do wnętrza własnego, indywidualnego charakteru, bez przeładowania go zbędnymi przedmiotami ? mówi Liliana Kozica, ekspert marki Franc Gardiner.     

Moc wyobraźni

Neutralna i elegancka biel, jest świetną bazą dla aranżacyjnych szaleństw. Zaskakująco duży wybór wzorów rolet drukowanych, jakie znajdziemy w ofercie marki Lotari, to ukłon zarówno w stronę amatorów oszczędnych, stonowanych aranżacji, jak miłośników eksplozji koloru. Tym, którzy lubią indywidualne, kreatywne podejście do tematu, Lotari proponuje zaprojektowanie własnego, autorskiego wzoru. Białe tło świetnie eksponuje rozmaite pomysły aranżacyjne, niezmiennie pozwalając stworzyć niezwykle efektowne wnętrze. Warto więc pamiętać, że przy dobrze dobranych dodatkach, nawet biały total look może być ciepły i przytulny.

Długie zimowe popołudnia to dobry moment na zmiany wystroju wnętrza i aranżacyjne eksperymenty. Odważne rozwiązania, np. zabawa wzorem, który ozdobi obraz, poduszkę czy roletę okienną, mogą być świetnym sposobem na stworzenie przytulnej, zimowej aranżacji w klimacie bieli.

Źródło FRANC GARDINER. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #arnia   #intersystem   #jaros   #malarz   #Malarz Roku Dekoral   #nich   #oraz   #postaci   #TOP   #tytu