Wiadomości branżowe

Letnia wyprzedaż farb i lakierów

Do końca lipca czeka na nas Oferta Specjalna w sieci sklepów Centrum Dekoracyjne i Centrum Dekoral Professional: wybrane farby i lakiery kupimy z rabatami do 50%! Gorący lipiec to doskonała zachęta do prac remontowych zarówno w

Do końca lipca czeka na nas Oferta Specjalna w sieci sklepów Centrum Dekoracyjne i Centrum Dekoral Professional: wybrane farby i lakiery kupimy z rabatami do 50%!


Gorący lipiec to doskonała zachęta do prac remontowych zarówno w domach, jak i ogrodach. Tegoroczny lipiec to jednak równie dobra okazja, żeby remont przeprowadzić wyjątkowo… tanio! W sieci sklepów Centrum Dekoracyjne oraz Centrum Dekoral Professional obowiązuje Specjalna Oferta: wybrane farby i lakiery można kupić z rabatami 20%, 30% i 50%.


Jeśli planujemy odświeżyć np. meble ogrodowe lub drewniany płot, to z pewnością zainteresuje nas Impregnat Extra marki Drewnochron. Produkt – przeznaczony do ochronnego i dekoracyjnego malowania przedmiotów drewnianych eksploatowanych na zewnątrz pomieszczeń – dostępny jest w wyjątkowej cenie 65,09 PLN za 5-litrowe opakowanie w kolorze mahoń. Równie atrakcyjna jest oferta na doskonałe bejce i lakiery marki Sigma Coatings – wszystkie produkty przeznaczone do ochronny drewna z linii Sigma Life dostaniemy 20% taniej.


Na podobne rabaty możemy liczyć także w wypadku farb wewnętrznych. Popularna emulsja Akrylit W marki Dekoral jest obecnie dostępna w cenie 44,39 PLN / 2,5 L, a z kolei już za 52,39 PLN / 2,5 L kupimy najnowszą farbę Łazienka & Kuchnia, dedykowaną do pomieszczeń wilgotnych (produkt zabezpiecza ściany przed rozwojem mikroorganizmów a także posiada I klasę odporności na zabrudzenia i szorowanie). Natomiast hypoalergiczne farby lateksowe Akrylit W Fashion Collection oraz Colour & Style oferowane są w cenach 50,79 PLN / 2,5 L oraz 62,39 PLN / 2,5 L. Obydwie emulsje polecane są szczególnie osobom, poszukującym kolorów inspirowanych najlepszymi trendami ze świata mody. Jeśli jednak w planach mamy naprawdę duży remont, sięgnijmy po wysokiej jakości farbę Sigmacryl Universal marki Sigma Coatings. Przy zakupie dwóch opakowań 10L bazy LN otrzymamy super rabat 50%, co oznacza, że zapłacimy tylko 286,49 PLN. Produkt dostępny jest również w systemie kolorowania farb Color PRO. W przypadku wątpliwości, jaki kolor wybrać, możemy również skorzystać ze specjalnej oferty testerów produktowych – dostępne są już za 9,99 PLN.


Promocja potrwa do 31 lipca i dotyczy wszystkich placówek sieci Centrum Dekoracyjne oraz Centrum Dekoral Professional. Najbliższy sklep znajdziemy na www.centrumdekoracyjne.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy