Wiadomości branżowe

Wyremontowano łazienki dla dzieci w Centrum Zdrowia Matki Polki. Deante sponsorem akcji Łazienka od Serca.

12 grudnia w Łódzkim Centrum Zdrowia Matki Polki na oddziale Chirurgii i Urologii Dziecięcej, Jurek Owsiak, inicjator Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, uroczyście przeciął wstęgę przed jedną z łazienek wyremontowanych w ramach akcji Łazienka od Serca.

Pomysł na akcję zrodził się w 2011 roku przy okazji XIX. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i jest realizowany w szpitalach dziecięcych znajdujących się pod opieką fundacji Jurka Owsiaka. W tym roku taką szansę otrzymał Oddział Chirurgii i Urologii Dziecięcej: ? Tak naprawdę to był telefon od Pani Owsiak z fundacji, która zaproponowała remont i zapytała, czy przyjmiemy taką darowiznę ? mówi prof. dr hab. n. med. Anna Piaseczna?Piotrowska.

Inicjatorem i pomysłodawcą działań w ramach Łazienki od Serca jest dystrybutor materiałów remontowo-budowlanych, firma KIM. Celem akcji jest ofiarowanie nowych, pięknych łazienek szpitalom dziecięcym, które tego potrzebują. ? Firmie Deante dziękuję szczególnie, bo sama dołączyła do tej pięknej akcji. Chcielibyśmy, aby nas nigdy nie opuściła i żeby wspólnie udało nam się wyremontować pozostałe łazienki ? mówi Jakub Krosnowski ? Prezes firmy KIM.

Firma Deante, która ufundowała dla podopiecznych szpitala nowoczesne baterie, wzięła udział w uroczystym oddaniu wyremontowanej łazienki do użytku najmłodszym pacjentom Centrum Zdrowia Matki Polki.

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy