Wiadomości branżowe

W szufladach, szafkach i na półkach ? organizacja w łazience

Codzienne czynności higieniczne, zabiegi pielęgnujące ciało i włosy często wymagają użycia wielu kosmetyków i akcesoriów. Urządzając łazienkę warto pomyśleć o miejscu do ich przechowywania. Znakomicie nadają się do tego np. meble oferowane przez Sanitec KOŁO z szafkami podumywalkowymi, bocznymi i lustrami.Miejsce i sposób przechowywania akcesoriów

Teaser

Codzienne czynności higieniczne, zabiegi pielęgnujące ciało i włosy często wymagają użycia wielu kosmetyków i akcesoriów. Urządzając łazienkę warto pomyśleć o miejscu do ich przechowywania. Znakomicie nadają się do tego np. meble oferowane przez Sanitec KOŁO z szafkami podumywalkowymi, bocznymi i lustrami.

Miejsce i sposób przechowywania akcesoriów łazienkowych ma podwójne znaczenie: funkcjonalne z jednej, estetyczne z drugiej strony. Układając rzeczy w szufladach czy szafkach musimy wziąć pod uwagę przede wszystkim odpowiednie rozplanowanie, optymalne wykorzystanie przestrzeni i wygodę w codziennym dostępie do potrzebnych drobiazgów. Rzeczy, które znajdą miejsce na odkrytych półkach, pełniąc funkcje użytkowe, mogą stać się jednocześnie ozdobą naszych łazienek.

Plan doskonały

Wybierając meble do łazienki, poza względami estetycznymi, powinniśmy kierować się ich stroną praktyczną. Dokładnie sprawdzenie czy spełnią one wszystkie nasze oczekiwania wymaga wnikliwego przyjrzenia się meblom, zajrzenia do wszystkich szafek i ? szuflad. To w nich wygodnie pomieścimy największą ilość rzeczy, które ze względów praktycznych lub estetycznych powinny być schowane, ale jednocześnie na wyciagnięcie ręki. Szuflady powinny być zatem nie tylko pojemne, ale i odpowiednio zorganizowane.

Seria KOŁO Quattro jest przykładem tego, jak w prosty i funkcjonalny sposób zorganizować przechowywanie wewnątrz szuflad. Głębokie, pojemne szuflady szafek podumywalkowych charakteryzują się bardzo przemyślanym podziałem przestrzeni, co gwarantuje możliwość zmieszczenia wielu rzeczy oraz utrzymanie idealnego porządku.

Równie praktyczne rozwiązania zastosowano w serii ceramiki i mebli myDay marki Keramag Design. Praktyczne przegródki w szufladach i wygodny organizer z kieszeniami po wewnętrznej stronie drzwi szafki wysokiej ułatwi utrzymanie zarówno korzystanie jak i przechowywanie kosmetyków i przyborów toaletowych.

Zasłonięte – odsłonięte

Poza szufladami i zamkniętymi szafkami, akcesoria łazienkowe można przechowywać na odkrytych półkach, które odpowiednio zaaranżowane mogą stać się atutem estetycznym łazienki. Aby uniknąć chaosu, trzeba jednak pamiętać o kilku sprawach. Po pierwsze ? nie wszystko nadaje się do tego, aby być pokazywane. Drobiazgi, które znajdą się na półkach powinny być dobrane nieprzypadkowo. Ulubione perfumy lub kosmetyk w wyszukanym, estetycznym opakowaniu, z pewnością dodadzą urody i klasy całemu pomieszczeniu. Akcesoria na półkach muszą być również odpowiednio rozplanowane, nie może być ich zbyt wiele. Seria mebli łazienkowych Domino Premium marki KOŁO oferuje możliwość wyboru szafki z pełną zabudową lub częściowo otwartymi pólkami, dzięki czemu możemy dostosować mebel do swoich indywidualnych potrzeb. Niebanalny projekt półek, połączonych z szafkami wyposażonymi w system push to open, wprowadzą do łazienki niezbędny komfort i ciekawe rozwiązania estetyczne.

A to już wiesz?  Wymaluj sobie dobry nastrój

Przechowywanie w łazience to coś więcej niż pomieszczenie wszystkich drobiazgów. Dzięki odpowiedniemu wyborowi i rozplanowaniu szuflad i półek, w pomieszczeniu zapanuje porządek niezbędny do wygodnego funkcjonowania i pięknej aranżacji.

Sanitec KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

Źródło KOŁO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy