Łazienka Łazienki

Targi Cersaie – niezwykłe premiery Ceramiki Paradyż

Targi Cersaie – niezwykłe premiery Ceramiki Paradyż 26 września rozpoczęły się targi Cersaie, jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w branży ceramiki i wyposażenia łazienek. Ceramika

Targi Cersaie – niezwykłe premiery Ceramiki Paradyż

26 września rozpoczęły się targi Cersaie, jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w branży ceramiki i wyposażenia łazienek. Ceramika Paradyż już po raz 16. prezentuje swoją ofertę w Bolonii. Podobnie jak w latach ubiegłych przygotowała liczne premiery, a wśród nich zupełnie nową kategorię produktową – wielkoformatowe slaby ceramiczne. Niespodzianką jest również niecodzienna ekspozycja firmy.

Przestrzenne, zajmujące aż 200 m2 stoisko Ceramiki Paradyż stanowi wierne odzwierciedlenie domu, który został podzielony na dwie wzajemnie uzupełniające się i części – męską i kobiecą. Wszyscy odwiedzający mają okazję podziwiać na nim blisko 60 nowości i premier produktowych, starannie wkomponowanych w przestrzeń pomieszczeń mieszkalnych. Przechodząc przez poszczególne strefy – od salonu, przez sypialnię, aż po kuchnię mogą zobaczyć, jak całość układa się w kalejdoskop zróżnicowanych wzorniczo i formatowo kolekcji. Od zmysłowych, jasnych barw i subtelnych dodatków, w strefach inspirowanych światem kobiecym, po ekscytujące i dynamiczne struktury, nawiązujące do świata męskiego.

Najważniejszą premierą Ceramiki Paradyż na tegorocznych targach są slaby ceramiczne – wielkoformatowe gresy, o różnorodnych wymiarach, osiągających wielkość nawet 120×240 cm. Nowatorski produkt to odpowiedź na największe światowe trendy. Płyty te posiadają unikalną fakturę i grafikę wykonaną nadrukiem cyfrowym. Producent przygotował 7 różnorodnych wzorów odwzorowujących rysunek drewna, kamieni naturalnych, marmuru oraz cementu. Najnowszy produkt pokazuje potencjał oraz możliwości technologiczne zakładów Ceramiki Paradyż. Slaby są materiałem dedykowanym dla wymagających odbiorców, przygotowanym z największą starannością i spełniającym najwyższe standardy jakości.

Zapraszamy na www.paradyz.com oraz www.sklep.paradyz.com

Grupa Paradyż, w skład której wchodzą spółki Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o., to wiodący polski producent płytek ceramicznych. Od ponad 27 lat tworzy produkty, które zyskują uznanie klientów w prawie 40 krajach świata. Produkty Grupy Paradyż powstają w pięciu zakładach produkcyjnych wyposażonych w nowoczesny i zaawansowany park maszynowy. Inwestycje w innowacyjne technologie, doskonała jakość wyrobów oraz uznane wzornictwo to podstawa dynamicznego rozwoju firmy. Ofertę wyróżnia nowatorski design, dbałość o dopracowanie detali oraz szeroka gama kompletnych kolekcji ścienno-podłogowych i elementów zdobniczych w wielu formatach, co daje szerokie możliwości aranżacji odmiennych w charakterze wnętrz. Obecny potencjał rynkowy Grupy Paradyż to 1700 pracowników oraz trzy marki w portfolio produktowym – marka Kwadro Ceramika skierowana do segmentu ekonomicznego, marka Paradyż oferująca szeroką paletę kolekcji w różnych stylach i formatach oraz marka My Way Paradyż Group – propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują indywidualnych i nowatorskich rozwiązań w zakresie wzornictwa oraz technologii wykonania. Elegancja, styl, radość, klasyka, a także nowoczesny minimalizm – produkty Grupy Paradyż to pewny i najlepszy z możliwych wyborów – to gwarancja pięknego wnętrza. Uznanie klientów potwierdzone tytułem Superbrands Created in Poland 2013/2014 oraz licznymi nagrodami przyznanymi w prestiżowych konkursach – m.in. Red Dot Design Award 2016, Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu 2012, tytuł „Ambasador Polskiej Gospodarki 2016”, Złote Godło w kategorii QI Product w konkursie „Najwyższa Jakość Quality International”, nagroda “Filary Polskiej Gospodarki 2013” oraz „Wielka Perła Ceramiki UE 2015 z Diamentami” dowodzą, że Grupę Paradyż można dziś uważać za przewodnika po światowym designie na rodzimym rynku materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz oraz doskonałą wizytówkę polskiego przemysłu na świecie.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy