Łazienka Łazienki

Akwamaryna w Twojej łazience

Informacja prasowa 21 października 2015 r. Akwamaryna w Twojej łazience Akwamaryna nieodparcie kojarzy się z orzeźwiającą, morską bryzą. Ta niezwykle energetyczna barwa wprowadzi do Twojej

Informacja prasowa
21 października 2015 r.

Akwamaryna w Twojej łazience

Akwamaryna nieodparcie kojarzy się z orzeźwiającą, morską bryzą. Ta niezwykle energetyczna barwa wprowadzi do Twojej łazienki powiew świeżości. Już pojedyncze akcenty dekoracyjne całkowicie odmienią pomieszczenie. Zastosowane w większej ilości pomogą w zaznaczeniu stref funkcyjnych i uporządkowaniu przestrzeni.

Ceramiczne dekory, umiejętnie połączone z płytkami bazowymi, pomogą nadać łazience niepowtarzalny charakter. Pozwalają na przemycenie do przestrzeni mocniejszych akcentów kolorystycznych, które nie zdominują aranżacji, ale skutecznie przełamią rutynę.

Opp! Origami Aquamarine 90×30 cm to płytki, których powierzchnia przywodzi na myśl poskładaną przez japońskich mistrzów kartkę papieru. Origami to subtelna sztuka, co znalazło odzwierciedlenie w wyglądzie dekoru. Płytka składa się z naprzemiennie połączonych matowych, perłowych i lustrzanych płaszczyzn, ozdobionych sylwetkami papierowych ptaków w barwie akwamaryny. Delikatne akcenty kolorystyczne na powierzchni dekoru doskonale komponują się ze szklaną listwą w podobnym odcieniu.

Opp! Multicolor Aquamarine jest nieco bardziej wyrazistym dekorem. Orzeźwiające barwy i geometryczna struktura nadają płytkom nowoczesny charakter i przykuwają wzrok. Dekory doskonale prezentują się w strefach funkcyjnych, na przykład wokół umywalki, czy w podświetlonych wnękach. Lustrzane elementy pięknie odbijają światło. Akwamaryna doskonale komponuje się z innymi energetycznymi kolorami: fuksją oraz fioletem. Całość kompozycji równoważą czarno-białe płytki bazowe.

Aranżacje z akcentami w kolorze akwamaryny pokazują, że warto przełamać tak modny ostatnio skandynawski minimalizm i spróbować dodać do wnętrz nieco koloru i bogatszej ornamentyki.

Dossier produktów:

Opp! Multicolor Aquamarine, dekoracja 30×90 cm, cena: ok. 99 zł/szt.
Opp! Origami Aquamarine, dekoracja 30×90 cm, cena: ok. 99 zł/szt.
Listwa szklana Aquamarine, 90×2,4 cm, cena: ok. 49 zł/szt.

Ceramstic Multicolor-001-2015-10-21 _ 15_14_24-80

Ceramstic Origami-002-2015-10-21 _ 15_14_24-80

Vinderen Sp. z o.o. to polski producent i dystrybutor płytek ceramicznych marki Ceramstic, Ceramstic Design, chemii budowlanej Rotberg oraz bezpiecznych, ekologicznych nawierzchni gumowych Rubtiler. Na dziesięciolecie istnienia firmy w 2013 r., do portfolio marek dołączył designerski brand produktów z betonu architektonicznego Morgan & Möller. www.vinderen.com

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy