Wiadomości branżowe

?Spełnij dziecięce marzenia? ? znamy laureatów konkursu

Zakończył się drugi etap konkursu „Mebel Marzeń 2014”, organizowanego przez miesięcznik „BIZNES meble.pl” oraz portal meble.pl. Honorowy patronat nad akcją objął IMS4young. Konkurs „Spełnij dziecięce marzenia” organizowany był w ramach inicjatywy „Mebel marzeń 2014”. Adresowany był do studentów i absolwentów szkół i

Zakończył się drugi etap konkursu ?Mebel Marzeń 2014?, organizowanego przez miesięcznik ?BIZNES meble.pl? oraz portal meble.pl. Honorowy patronat nad akcją objął IMS4young.

Konkurs ?Spełnij dziecięce marzenia? organizowany był w ramach inicjatywy ?Mebel marzeń 2014?. Adresowany był do studentów i absolwentów szkół i kursów projektowania mebli, a także amatorów. Prace młodych projektantów inspirowane były rysunkami dzieci, które wygrały w konkursie ?Mebel dziecięcych marzeń?.

Zwycięskie projekty oddają potrzeby dzieci, a także tendencje socjologiczne wskazujące na potrzeby Polaków. Zostały one ujęte w 10 trendach, bazujących na konkretnych wartościach i marzeniach: o byciu zdrowym, bezpiecznym, wolnym. Wśród laureatów znaleźli się: 

Michał Sapko – TREND: Piosenki, które znamy
Kamila Sztobryn – TREND: Taki jestem
Edyta Niewińska – TREND: Ja wam pokażę!
Kinga Luks – TREND: Z odzysku
Marta Najder – TREND: Mój gadżet
Bartosz Bębenista – TREND: Swego nie znacie
Małgorzata Pabiańczyk – TREND: Oddam, zamienię
Iwo Reszczyński – TREND: Płacę i wymagam
Martyna Poniedziałek – TREND: Kocham Cię, Tato
Marta Dolnicka-Marchaj – TREND: Zielona energia

Laureatom przyznano równorzędne nagrody w postaci:

? dwutygodniowego stażuw firmie z branży meblarskiej (Noti, IMS Group, Fameg, Schattdecor, Impress Decor) ? rocznej licencji programu do projektowania wnętrz i mebli KD Max.

Wszyscy laureaci mogą także skorzystać z bezpłatnych, certyfikowanych szkoleń z oprogramowania TopSolid Wood w siedzibie firmy TopSolution w Warszawie.

Gala wręczenia nagród odbyła się pod koniec lutego na targach MEBLE POLSKA w Poznaniu. Wystawę nagrodzonych projektów można było oglądać przez cały czas trwania targów. 

Źródło IMS GROUP. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Ożywczy prysznic - zahartuje i podniesie na duchu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy