Sypialnia

Romantyczny styl w sypialni

Romantyczny styl w sypialni Kwiatowe motywy i delikatne, pastelowe barwy to nieodłączne elementy romantycznego stylu. Dzięki odpowiednim kolorom oraz wzorom tkanin i dodatków uzyskamy ciepły,

Romantyczny styl w sypialni

Kwiatowe motywy i delikatne, pastelowe barwy to nieodłączne elementy romantycznego stylu. Dzięki odpowiednim kolorom oraz wzorom tkanin i dodatków uzyskamy ciepły, przytulny nastrój. Pastelowy róż czy jasny, niebieski odcień połączone z motywami kwiatowymi lub deseniem w kratę zarezerwujmy dla pościeli.

Najłatwiejszym sposobem na urządzenie sypialni jest dobranie odpowiednich dodatków. Modele Rose Lea i Blue Lea marki Wendre to dwustronne kołdry, które łączą delikatny, kwiecisty wzór z zawsze modną, klasyczną kratą. Różowy model ? Rose – dobrze komponuje się z rustykalnymi meblami i jest subtelnym dopełnieniem wystroju wnętrza. Kołdra niebieska ? model Blue ? wprowadza do sypialni powiew świeżości. Ożywia stonowane, spokojne pomieszczenie.

Oba modele mają poszycie z poliestru i wypełnienie z karbowanych i sprężystych włókien poliestrowych HCS. Można je prać w domowej pralce automatycznej. Kołdry Rose Lea i Blue Lea są przyjazne dla alergików. Dostępne rozmiary to: 155×200 cm oraz 220×200 cm.

Kołdra Wendre
? Rose Lea

Sugerowana cena:
155×200 cm ? 49,90 zł
220×200 cm ?59,90 zł

Kołdra Wendre
? Blue Lea

Sugerowana cena:
155×200 cm ? 49,90 zł
220×200 cm ? 59,90 zł

rose_lea

blue_lea

koldra_blue lea

koldra_blue lea_rulon

koldra_rose lea

koldra_rose lea_rulon

A to już wiesz?  Wiosenna sypialnia bez alergenów

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy