Sypialnia

Kolorowy dom na zimę z Vippi Design

Kolorowy dom na zimę z Vippi Design Gdy bożonarodzeniowe emocje opadną, domowe zacisze stanie się miejscem odpoczynku i zasłużonego relaksu. Jednak zimowe dni często bywają

Kolorowy dom na zimę z Vippi Design

Gdy bożonarodzeniowe emocje opadną, domowe zacisze stanie się miejscem odpoczynku i zasłużonego relaksu. Jednak zimowe dni często bywają szare i ponure, warto więc odpowiednio przygotować mieszkanie, dekorując je akcesoriami o żywych, kolorowych wzorach, jakie proponuje marka Vippi Design.

Kolorowe światełka, choinka i bożonarodzeniowe dekoracje niewątpliwie tworzą świąteczny klimat w domu. My proponujemy barwną alternatywę dla świątecznych standardowych dekoracji, w postaci puf i poduszek od Vippi Design. Akcesoria tej marki charakteryzują się wyjątkowym wzornictwem i soczystością barw, dzięki czemu nie sposób przejść obok nich obojętnie. Pufy i poduszki z oryginalnymi wzorami, czerpiącymi inspirację z dalekowschodniej sztuki tworzenia mandali, ożywią niejedno mieszkanie. Barwne akcesoria najlepiej komponują się z minimalistycznymi, nowoczesnymi formami, przełamując monochromatyczność wnętrz.

Po świętach dajmy odpocząć oczom od wszechobecnej czerwieni, wprowadzając modny neonowy róż, soczystą zieleń i błękit, skomponowane w finezyjne mandale. Pufy i poduszki w takich barwach będą funkcjonalnym dodatkiem na domowej sylwestrowej zabawie w gronie przyjaciół, ale sprawdzą się też podczas zimowych wieczorów spędzanych z rodziną w domowym zaciszu.

Pufy są pozbawione ostrych i twardych elementów, dzięki czemu stanowią wyposażenie całkowicie bezpieczne i odpowiednie do pokoju dziecięcego. Pokrycie pufy jest zdejmowane, podszyte śliską podszewką, dzięki czemu łatwo je zdjąć, uprać i założyć ponownie. Część zewnętrzna pokrycia wykonana jest z bawełny, natomiast wnętrze pufy wypełniono pianką poliuretanową, dzięki czemu jest ona niezwykle lekka.

poduszka1 (Kopiowanie)

poduszka2 prz_d (Kopiowanie)

poduszka2 ty_ (Kopiowanie)

poduszka3 prz_d (Kopiowanie)

poduszka4 prz_d (Kopiowanie)

poduszka4 ty_ (Kopiowanie)

pufa1 g_ra (Kopiowanie)

pufa2 g_ra (Kopiowanie)

pufa3 g_ra (Kopiowanie)

pufa3 prz_d (Kopiowanie)

pufa4 g_ra (Kopiowanie)

pufa4 prz_d (Kopiowanie)

pufa5 g_ra (Kopiowanie)

pufa6 g_ra (Kopiowanie)

pufa7 g_ra (Kopiowanie)

pufa7 prz_d (Kopiowanie)

Cały asortyment marki Vippi Design można obejrzeć na stronie www.vippidesign.com.

www.facebook.vippidesign.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy