Nie do szuflady Wiadomości branżowe

Preciosa 2 marki Keramag Design. Czar koła w łazience

Preciosa to po hiszpańsku piękna. Elegancja, proste bryły, chromowane uchwyty szafek o charakterystycznym, okrągłym kształcie ? oto piękno zaklęte w serii ceramiki i mebli Preciosa 2 marki Keramag Design. Preciosa 2 jest serią, która ma

Preciosa to po hiszpańsku piękna. Elegancja, proste bryły, chromowane uchwyty szafek o charakterystycznym, okrągłym kształcie ? oto piękno zaklęte w serii ceramiki i mebli Preciosa 2 marki Keramag Design.

Preciosa 2 jest serią, która ma praktyczne, a zarazem subtelne rozwiązania kompozycyjne. Uzyskana w ten sposób harmonia wpływa kojąco na estetykę łazienki. To seria dla wymagających, którzy urządzają łazienkę z najwyższej półki.

Geometrycznie i biało

Serię Preciosa 2 oparto na prostokącie ? to wyjściowy kształt wszystkich produktów. Prostokątna ceramika w połączeniu z okrągłą misą umywalki, bidetu czy uchwytami szafek pozwoli urządzić łazienkę o przejrzystym układzie i elegancji. Seria przeznaczona jest dla użytkowników, którzy cenią dobry smak, a we wnętrzach lubią uporządkowane kształty.

Meble łazienkowe w kolorze białego połysku spójnie uzupełniają gładkie powierzchnie ceramiki Preciosa 2. Pojemne szafki wiszące boczne stanowią nie tylko funkcjonalny schowek, ale i są ozdobą samą w sobie. Zbliżone kształty i jednolite odcienie zapewniają przejrzystą aranżację.

Umywalki o wymiarach: 40, 60 i 90 cm (do kompletowania z szafkami podumywalkowymi) pasują do pomieszczeń o różnej wielkości. Umożliwiają też dopasowanie odpowiednich relingów na ręczniki, które komponują się z bryłą umywalki montowanej samodzielnie wraz z ozdobnym syfonem. Wisząca miska ustępowa oraz bidet wiszący, także zaprojektowane na bazie prostokąta, stanowią uzupełnienie kompletu ceramiki.

Lustra z oświetleniem także nawiązują do kształtu i idei ceramiki. Jedno z prostokątnych luster ma oświetlenie w kształcie koła, a drugie odwrotnie ? okrągłe zwierciadło, na tle świetlnego prostokąta.

Cicho i z pomysłem

Urok estetyczny serii Preciosa 2 idzie w parze z funkcjonalnością. Drzwi oraz szuflady z mechanizmem cichego zamykania to dodatkowy komfort użytkowania. Możliwość montażu drzwi z otwieraniem na lewą lub prawą stronę, pozwala na swobodne aranżowanie wnętrza. Zastosowanie wysokiej jakości płyty wilgocioodpornej sprawi, że meble zostaną z użytkownikiem na lata. Różnorodność geometrycznych konfiguracji zapewni pełną dowolność w komponowaniu wymarzonej łazienki.

A to już wiesz?  KOŁO GEO 6 - nowe kabiny prysznicowe

Kompozycja kompletna

Ceramika serii Preciosa 2 nie mogłaby się obejść bez dopasowanej wanny. Prostokątna Preciosa 2 jest wyjątkowo wygodna, nie tylko ze względu na ukształtowanie wnętrza, ale także na duże wymiary: 180×90 cm, 190,5×90,5 cm. Korek odpływu i otwór przelewowy umieszczony na środku ułatwia zajęcie pozycji siedzącej z dowolnej strony wanny lub kąpiel we dwoje.

Produkty Kermag Design są dostępne w ofercie Sanitec KOŁO ? wiodącego producenta i dystrybutora wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce.         

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy