Wiadomości branżowe

KOŁO nagrodzone tytułami Superbrands

Sanitec Koło, producent i dystrybutor wyrobów wyposażenia łazienek, zdobyło prestiżowe wyróżnienia Superbrands 2013/2014 oraz Created in Poland Superbrands.  Należąca do firmy marka KOŁO została jednym z ośmiu laureatów rankingu w podkategorii „wykończenie wnętrz”. „Przyznany marce KOŁO i potwierdzony Certyfikatem tytuł Superbrand świadczy o

Sanitec Koło, producent i dystrybutor wyrobów wyposażenia łazienek, zdobyło prestiżowe wyróżnienia Superbrands 2013/2014 oraz Created in Poland Superbrands.  Należąca do firmy marka KOŁO została jednym z ośmiu laureatów rankingu w podkategorii ?wykończenie wnętrz?.

?Przyznany marce KOŁO i potwierdzony Certyfikatem tytuł Superbrand świadczy o jej przynależności do elitarnego grona najsilniejszych polskich marek?. Czytamy m.in. w liście gratulacyjnym Moniki Kowalewskiej, Dyrektor Projektu Superbrands Polska, skierowanym do Sanitec KOŁO.  

Ostatnia edycja konkursu obejmowała dwie kategorie: tradycyjne Superbrands oraz dedykowane jedynie krajowym markom Created in Poland Superbands. Zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku KOŁO zostało uznane za jednego z najsilniejszych producentów rynku artykułów  wykończenia wnętrz.  

– Te wyjątkowe wyróżnienia świadczą o tym, że nasze działania spotykają się uznaniem odbiorców i użytkowników.  Są jednocześnie potwierdzeniem czołowej pozycji firmy, jako dostawcy i eksperta rozwiązań łazienkowych na polskim rynku  – mówi Krzysztof Brzeziński, Szef Marketingu Sanitec Koło. ? Jestem przekonany, że nowości produktowe 2014  wzmocnią naszą pozycję w branży i tym samym w kolejnej edycji Superbrands ? dodaje Krzysztof Brzeziński.       

Superbrands Ltd. to jedyna na świecie niezależna organizacja promująca idee brandingu poprzez identyfikację i nagradzanie najsilniejszych marek. Zaszczytne tytuły przyznano w Polsce po raz ósmy. Oceniano ponad 2000 marek w 26 kategoriach opierając się na jednych z największych niezależnych badań marketingowych w kraju. We wrześniu 2013 r. przeprowadzono ankietę wśród 15 tysięcy respondentów, których pytano m.in. o znajomość marki i skłonność do jej polecania.

Następnie skrócona lista brandów trafiła do Rady Marek, w której 43 specjalistów m.in. marketingu, brandingu, reklamy oraz public relations oceniło i wybrało liderów poszczególnych podkategorii.

Jubileuszowa gala z okazji 10-lecia projektu Superbrands w Polsce, na której uroczyście zostaną wręczone wyróżnienia, odbędzie się w maju 2014 r.

Sanitec KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO oraz Keramag ? m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

 

Źródło KOŁO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy