Wiadomości branżowe

Jak wybrać sofę idealną?

By maksymalnie uprzyjemnić sobie chwile odpoczynku , wybierając sofę warto dobrze przemyśleć własne potrzeby oraz postawić na rozwiązanie, które łączy dwie kategorie: jakość i design.

Niezależnie od tego, czy dysponujemy przestronnym salonem czy niewielkim kącikiem wypoczynkowym, dobrze dobrana sofa pozwoli nam cieszyć się wygodą w preferowanym przez nas stylu. Odpowiadając sobie na najważniejsze pytanie ? o przeznaczenie mebla oraz jego miejsce w całej aranżacji, bez trudu znajdziemy model, który idealnie wpisze się w nasz styl życia i wypoczywania.

Postaw na dobry design

W lekkiej, eleganckiej, starannie wykończonej sofie z kolekcja Enjoy marki Etap Sofa siedzisko unosi się na drewnianych nogach lub metalowych płozach. W tkaninie lub eleganckiej skórze, staje się nie tylko wygodnym, ale i modnym wyposażeniem wnętrza. Sofa charakteryzuje się specjalnie zaprojektowaną funkcją spania typu slim.

Ergonomiczny kształt, modernistyczny design oraz najwyższa jakość materiałów i wymiary, które wpisują się nie tylko w wielkość salonu, ale i w preferowany przez nas sposób spędzania wolnego czasu, to gwarancja wyboru sofy, która stanie się ?naszym ulubionym meblem w domu.

Zdefiniuj swoje potrzeby

Sofa, która powinna pomieścić grono rodziny i przyjaciół, powinna być dość szeroka, dobrze także, by miała komfortowe siedziska. Kolekcja Amethyst marki Bydgoskie Meble to propozycja niezwykle wygodnych mebli modułowych, które można zestawiać tak, by dopasować rozmiar i układ do wielkości pomieszczenia i do swoich potrzeb. Ergonomicznie wyprofilowane oparcia, regulowane zagłówki i miękkie podłokietniki pozwalają na długie, wyjątkowo komfortowe chwile relaksu.

Jeżeli zależy nam na dodatkowym miejscu do spania, wygodna sofa z taką funkcją spełni nasze oczekiwania. Sofa z kolekcji Amethyst jest wyposażona w funkcję spania, która podczas rozkładania eliminuje kontakt z podłogą, zaś podnoszone oparcia ułatwiają rozkładanie mebla. Pojemnik na pościel rozwiązuje problem przechowywania dodatkowego kompletu.

Komfortowa, solidna forma sofy z kolekcji Amethyst marki Bydgoskie Meble, wykończenie w skórze naturalnej lub tkaninie i stylowe przeszycia to kwintesencja nie tylko wygody, ale i elegancji w nowoczesnym wydaniu. 

Źródło IMS GROUP. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Marka Dekoral Fashion   #mebli   #rodem   #stylu   #Wszystkie