Wiadomości branżowe

Dekoral prezentuje kolekcje kolorystyczne TOP TRENDY 2014

Jakie kolory zagoszczą jeszcze w tym roku w naszych domach? Jak powinno się je ze sobą zestawiać? Marka Dekoral prezentuje tegoroczną kolekcję Top Trendy 2014. Nowe portfolio to aż 45 niepowtarzalnych barw odpowiednio ułożonych w pięć tematycznych zestawów kolorystycznych. Kolory Dekoral z galerii Top Trendy 2014 inspirowane są zmianami

Jakie kolory zagoszczą jeszcze w tym roku w naszych domach? Jak powinno się je ze sobą zestawiać? Marka Dekoral prezentuje tegoroczną kolekcję Top Trendy 2014. Nowe portfolio to aż 45 niepowtarzalnych barw odpowiednio ułożonych w pięć tematycznych zestawów kolorystycznych.

Kolory Dekoral z galerii Top Trendy 2014 inspirowane są zmianami zachodzącymi we współczesnej społeczności międzynarodowej oraz dominującymi trendami w sztuce i architekturze. Tak różnorodna paleta barwa pozwala na stworzenie rozmaitych aranżacji, począwszy od kompozycji, których fundamentem są spokojne i łagodne pastele, przez neutralne i klasyczne, ale witalne i radosne odcienie, aż po wielobarwne zestawienia odważnych, dynamicznych i energetyzujących kolorów.

W marcu tego roku międzynarodowy zespół specjalistów i stylistów PPG Global Colour Team zaprezentował również Kolor Roku 2014 ? Kremowe Boucle, który w zestawieniu z bielą, beżami czy też ciemnym brązem nada wnętrzom bardzo elegancki i lekki charakter. Natomiast w towarzystwie z intensywnych odcieni odkrywa swoją drugą twarz, wprowadzając do wnętrza energię, pasję i dynamizm.

Kolory Dekoral Top Trendy 2014 połączone zostały w 5 zestawów zaprojektowanych przez stylistów PPG. Każda z kompozycji pozwala z łatwością stworzyć gustowne i harmonijne wnętrze. Jeżeli pragniemy choć na chwilę zatrzymać pędzącą rzeczywistość pomyślmy o linii ?HI-BREED?. Kojące pastele w zestawieniu z naturalnymi materiałami wytworzą atmosferę spokoju, równowagi i relaksu. Natomiast dodatek jaśniejszych odcieni różu, zieleni lub pomarańczy oraz akcentów syntetycznych nada wnętrzu energii i żywiołowości. Dla miłośników odważnych połączeń na zasadzie kontrastów: ekskluzywnych przedmiotów z używanymi meblami, zakupionymi na pchlim targu czy też nowoczesności z tradycyjnymi dodatkami przygotowano zestaw ?MOSAIC?. Połączenie granatu z intensywną żółcią czy bordo ze szmaragdem to idealny zestaw dla osób aktywnych, towarzyskich, pogodnych i otwartych. Kolejna z kompozycji Dekoral ?NEW SPIRIT? łączy w sobie odcienie neutralne, czyniące nasze otoczenie spokojnym i zrównoważonym. Kolory ziemi we wnętrzach sprawdzają się idealnie. Odcienie brązu, naturalna szarość czy stonowany róż symbolizują z jednej strony elegancję, a z drugiej naturę, pozwalają na relaks i odpoczynek. Ich idealne uzupełnienie przy aranżacji wnętrz stanowią surowe i naturalne materiały. Z kolei galeria ?MAGNIFICANCE? to rozwiązanie dla tradycjonalistów podążających z duchem czasu. Odcienie szlachetnych kamieni: niebieski, szarość, kobalt oraz brąz podkreślą przepych i indywidualizm, a radosne i odważne kolory nadadzą wnętrzu dynamiki oraz lekkości. Całość zamyka idealnie skrojona kolekcja ?THEOREM?. Kompozycja, która przejawia się w formie wyrafinowanych akcentów i uproszczonych form. Dominują mocne odcienie niebieskiego, czerni i bieli w połączeniu z głębokim szarym oraz intensywnym brązem. Takie wnętrze nadaje wrażenia solidności i bezpieczeństwa.

Wszystkie kolory Top Trendy 2014 dostępne są w systemie kolorowania Dekoral Color System.

www.dekoral.pl


dostarczył infoWire.pl

Źródło Dekoral. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy