Wiadomości branżowe

Znajdź Kolor swojego Wnętrza! Inspirujący serwis KoloriWnetrze.pl dla malujących dom

Wybieranie barwy ścian bywa nie lada wyzwaniem. Jednak dzięki serwisowi KoloriWnetrze.pl zadanie to stanie się wyjątkowo łatwe i przyjemne. W portalu stworzonym przez markę Dekoral najdziemy mnóstwo porad, inspiracji oraz innowacyjny Wizualizer 2.0, który pomoże nam sprawdzić wybrane kolory.  Delikatny beż, chłodny błękit, a może

Wybieranie barwy ścian bywa nie lada wyzwaniem. Jednak dzięki serwisowi KoloriWnetrze.pl zadanie to stanie się wyjątkowo łatwe i przyjemne. W portalu stworzonym przez markę Dekoral najdziemy mnóstwo porad, inspiracji oraz innowacyjny Wizualizer 2.0, który pomoże nam sprawdzić wybrane kolory. 

Delikatny beż, chłodny błękit, a może intensywna czerwień? Wybór odpowiedniego koloru ścian potrafi przyprawić o zawrót głowy. Jednak dzięki stworzonemu przez markę Dekoral serwisowi KoloriWnetrze.pl aranżacja barw do naszego mieszkania stanie się fascynującą wyprawą do świat inspiracji oraz designu. A wszystko to dzięki unikatowej koncepcji portalu, który gromadzi w jednym miejscu najważniejsze informacje o kolorach oraz farbach, wskazówki i porady, a także umożliwia skorzystanie z unikatowego narzędzia do tworzenia wizualizacji wnętrz czyli Wizualizera 2.0

Specjalnie z myślą o osobach, które poszukują pomysłu na zaprojektowanie mieszkania, stworzono sekcje Kolory i Inspiracje. W pierwszej znajdziemy solidną dawkę wiedzy na temat barw oraz będziemy mogli zapoznać się z paletami kolorów Dekoral i Dekorla Fashion. W drugiej zaś czeka na nas ogromna porcja inspirujących aranżacji wnętrzarskich oraz niemniej praktycznych porad, związanych z barwami i malowaniem.

Osobne miejsce w serwisie zajmuje Wizualizer 2.0, unikatowy w Polsce program umożliwiający sprawdzanie wybranych kolorów na gotowych oraz własnych zdjęciach. Dzięki innowacyjnej technologii aplikacja wiernie oddaje cienie i światło na malowanych powierzchniach, co czyni wizualizacje maksymalnie realistycznymi. Dodatkowo, dzięki intuicyjnej obsłudze, korzystanie z programu jest wyjątkowo łatwe, a tworzenie wizualizacji staje się świetną zabawą. Wizualizer 2.0 to jednak nie jedyne nowoczesne narzędzie, jakie znajdziemy w serwisie KoloriWnetrze.pl. Czekają tu na nas również informacje o aplikacjach Dekoral iColor oraz iKonsultant, które możemy pobrać na smartfona luba tablet. Pierwsza z nich zmieni nasz telefon w narzędzie umożliwiające szybkie tworzenie wizualizacji wnętrz i identyfikowanie inspirujących odcieni z naszego otoczenia (wystarczy zrobić zdjęcie, a program samodzielnie odnajdzie kolor w palecie marki Dekoral). Druga aplikacja to elektroniczny doradca, który pomoże nam podczas wizyty w sklepie budowlanym ? podpowie, jaki produkt wybrać, skalkuluje potrzebą ilość farby lub lakieru, a na koniec przygotuje listę zakupów.

Oczywiście poza wyborem odpowiednich barw nie można zapominać także o doborze właściwych… farb. W sekcji Farby znajdziemy łatwo przystępne informacje na temat najlepszych emulsji do ścian marek Dekoral, Dekoral Fashion i Dekoral Color System.

Serwis KoloriWnetrze.pl to wyjątkowe miejsce, które zmienia wybór barw w fascynującą wprawę do świata inspiracji oraz designu. Dzięki niemu z łatwością znajdziemy najlepszy kolor dla naszego wnętrza!

 

www.koloriwnetrze.pl

 

Źródło Dekoral. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy