Nie do szuflady Wiadomości branżowe

Przechowywanie w sypialni ? kolekcja Koli

Niezasłane łóżko w sypialni? Tak, to częsty widok, bo bałagan wkrada się niepostrzeżenie, zwykle wskutek porannego pośpiechu czy wieczornego zmęczenia. Tymczasem najlepiej wypoczywa się we wnętrzu uporządkowanym, dlatego z pomocą spieszą producenci ergonomicznych mebli dostępnych w sklepie internetowym Beds.pl.

Nawet najgustowniej urządzone wnętrze nie spełni dobrze swojej roli, jeśli nie będzie na tyle funkcjonalne, aby zapewnić wygodę codziennego użytkowania. Niebagatelne znaczenie, zwłaszcza w przypadku niewielkich pomieszczeń, ma optymalne zagospodarowanie przestrzeni. W trosce o komfort własny oraz pozostałych domowników wybierajmy więc meble, które ciesząc oko ciekawą estetyką, pozwalają przy tym na wygodne przechowywanie wszystkiego tego, co w ciągu dnia jest nam zbędne.

Sortujemy

Garderoba to nadal rzadkość w większości mieszkań, dlatego odzież trzymamy zwykle w pomieszczeniach przeznaczonych tradycyjnie do innych celów. Półki, przegródki, wieszaki… im więcej zgromadzimy ich w naszej sypialni, tym łatwiej będzie nam odnaleźć się w gąszczu ubrań, pościeli i przeróżnych akcesoriów. W przestronnej szafie nie powinno także zabraknąć miejsca na dodatkowe elementy służące segregacji, takie jak pudełka bądź kosze wiklinowe. Jeśli jednak to rozwiązanie nie okaże się wystarczające, warto pokusić się o komodę zaopatrzoną w liczne szuflady. Modele z kolekcji Koli wyposażone są w specjalny system „push-open” pozwalający na szybki dostęp do ich zawartości za pomocą jednego naciśnięcia, bez konieczności użycia uchwytów.

Łóżko nie tylko na sen

Poranne ścielenie łóżka to niezbyt przyjemny obowiązek, o którym często mniej lub bardziej celowo zapominamy. W uniknięciu tej rutynowej czynności pomocny okaże się zakup łóżka zaopatrzonego w pojemnik ze stelażami. Ich wygodne podnoszenie zagwarantują siłowniki pneumatyczne, natomiast wydzielone w ten sposób miejsce posłuży przechowywaniu nie tylko pościeli, ale też rzeczy, po które sięgamy znacznie rzadziej, takich jak zapasowe kołdry i poduszki, koce, ręczniki na zmianę czy sezonowe ubrania.

Posiadacze większej rodziny czy właściciele bogatej garderoby powinni natomiast zdecydować się na nieco wyższy model, zyskując tym samym dodatkową przestrzeń do zagospodarowania. Możliwość taką daje nagrodzone w konkursie DIAMENT MEBLARSTWA 2008 łóżko Koli z charakterystycznymi, delikatnymi zdobieniami na nogach i zagłówku, podobnie jak reszta kolekcji wykonane z zapewniającego trwałość litego drewna bukowego. Całości dopełni dopasowana do łóżka szafka nocna, która z powodzeniem pomieści przedmioty codziennego użytku towarzyszące nam przed snem.

A na dodatek…

Meble to podstawa wystroju każdego wnętrza, jednak nie należy zapominać także o funkcjonalnych akcesoriach służących przechowywaniu. Rosnącą popularnością cieszą się drewniane skrzynie, doskonale pasujące do stylistyki rustykalnej. Z kolei w pokojach utrzymanych w konwencji nowoczesnej znacznie lepiej będą się prezentować wprowadzające przytulną atmosferę kosze wiklinowe. Uważajmy jednak, aby nie przesadzić z dodatkami – ich nieumiejętny dobór lub nadmiar stworzy wrażenie chaosu, a stąd już tylko krok do bałaganu.

Dlaczego umiejętne przechowywanie rzeczy jest tak ważne? Porządek w sypialni nie tylko wpłynie na ogólną estetykę, ale także zaoszczędzi czas oraz nerwy domowników. Co więcej, ułatwi usuwanie kurzu, gwarantując alergikom zdrowy i spokojny sen. Wiedzą o tym doskonale producenci Beds.pl – oferowane przez nich praktyczne rozwiązania meblarskie nie pozostawiają miejsca na nieład. A ten jest przecież odwiecznym wrogiem każdego mieszkania.

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #com   #nie   #nowe   #roku   #Wsparcia Marketingowego