Nie do szuflady Wiadomości branżowe

Portal AtlasFachowca.pl ? wirtualne miejsce, realne korzyści

Portal AtlasFachowca.pl, dedykowany serwis społecznościowy stworzony przez ATLAS, powstał z myślą zarówno o fachowcach z branży budowlanej, jak i klientach szukających odpowiedniego wykonawcy lub profesjonalnej porady. Wzbogacony o wyszukiwarkę profesjonalistów, pozwala fachowcom prezentować swoje umiętności, a inwestorom znaleźć właściwego specjalistę.

Serwis dysponuje niezwykle obszerną bazą wiedzy: ciekawymi artykułami, możliwością kontaktu z ekspertami oraz skorzystania z porad technicznych, finansowych i prawnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, regularnie aktualizowany jest kalendarz branżowy ze szkoleniami i wydarzeniami branżowymi.

Lubiący podyskutować mogą wypowiadać się na forach ? wymienić się doświadczeniem, uzyskać porady na temat używanych narzędzi, stosowanych technik pracy, zadać pytanie dotyczące Programu Fachowiec czy dowiedzieć się o dostępnych promocjach i konkursach. Mają też okazję poznać zasady partnerkiego programu autoryzacji.

Portal AtlasFachowca.pl to tętniący życiem punkt, w którym ważne miejsce zajmuje strefa ogłoszeń. To tutaj można znaleźć współpracownika, ale także kupować lub sprzedawać. Dodatkowo portal oferuje magazyn dla profesjonalistów ?ATLAS fachowca? w wersji elektronicznej z możliwością pobrania wydań archiwalnych.

I wreszcie zupełna nowość ? jedyne takie narzędzie na rynku: Strefa Klienta, której zadaniem jest ułatwić komunikację pomiędzy klientami a profesjonalistami z branży budowlanej i remontowej. Tu każdy fachowiec może zaprezentować swoje umiejętności, certyfikaty i dziedziny, w których szuka zleceń.

By stać się członkiem społeczności Portalu AtlasFachowca.pl i stworzyć swój profesjonalny profil, wystarczy zarejestrować się na stronie http://atlasfachowca.pl/rejestracja i wypełnić formularz.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy