Kuchnia

Pokój dzienny z charakterem

Informacja prasowa Pokój dzienny z charakterem Salon to miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu. Jest też najbardziej reprezentatywnym pomieszczeniem w naszych domach i mieszkaniach. To

Informacja prasowa

Pokój dzienny z charakterem
Salon to miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu. Jest też najbardziej reprezentatywnym pomieszczeniem w naszych domach i mieszkaniach. To tu się relaksujemy, przyjmujemy gości. Często pokój dzienny pełni funkcję pokoju telewizyjnego, jadalni, biblioteki, a w mniejszych mieszkaniach także sypialni. Ściana ozdobiona cegłą BJM Bricks nada mu niepowatrzalnego charakteru i ociepli wnętrze.

Pokaż mi swój salon, a powiem ci kim jesteś… Wnętrze domu wiele mówi o jego mieszkańcach: jak lubią spędzać wolny czas, jakie mają zainteresowania czy styl. Salon jest sercem każdego domu i mieszkania. Dobrze, gdy jest przestronny i jasny. Jednocześnie musi się w nim znaleźć strefa wypoczynku, przechowywania i przyjmowania gości. Ponieważ zazwyczaj jest jednym z największych pomieszczeń w naszym domu, jednocześnie jest wyzwaniem aranżacyjnym. Chcemy by był wyjątkowy i pełnił funkcję wizytówki. Jedną ze ścian salony – przy kanapie, stole czy telewizyjną warto zaakcentować. Doskonałym rozwiązaniem może być cegła, dzięki której wnętrze zyska charakter, a ponadto ociepli wnętrze i pozwoli podkreślić jego styl – loftowy, nowoczesny, klasyczny. Na takiej ścianie doskonale prezentują się galerie obrazów, meble i akcesoria.

Płytki BJM Bricks wytwarzane są ze wzmacnianego gipsu z dodatkiem włókien, co przy niewielkiej grubości zapewnia im wysokość twardość i odporność na uderzenia. Umieszczone są na elastycznych arkuszach o powierzchni 0.21m2, dzięki czemu ich montaż jest szybki i bardzo prosty.
Wykorzystywana przy produkcji technologia zapewnia unikalność każdej płytki, nadaje im autentyczny wygląd oraz sprawia, że kolor pozostaje niezmienny. Każda płytka jest ręcznie barwiona, dzięki czemu na ścianie nie występuje „efekt szachownicy”. Ich wymiary zawierają się w przedziałach od 6,5 cm do 7,2 cm wysokości i od 23 cm do 23,5 cm szerokości. Ich grubość wynosi 6-9 mm. Dla urozmaicenia wyglądu ściany, można je łamać podczas montażu i przyklejać jako połówki. Po zafugowaniu zaprawą cementową można je malować.

Cegły występują w kilku wersjach kolorystycznych: białej, szarej, piaskowej, rudej i czerwonej. Na życzenie Klienta BJM Bricks może wykonać cegłę w dowolnym odcieniu.

bjm bricks 7

bjm bricks 12 proj. Maciej Brzostek

ceg_y BJM Bricks SALON 1 proj. Agnieszka Ludwinowska

salon BJM Bricks proj. Micha_ Strawa

Cena: 55 zł/m2 – cegła biała, 60 zł/m2 – pozostałe kolory
www.bjm-bricks.pl

Produkty można zakupić przez stronę bjm-bricks.pl oraz najlepsze biura projektowe (lista biur dostępna na stronie internetowej).

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy