Łazienka Łazienki

Nowy grzejnik łazienkowy klasy premium

Nowy grzejnik łazienkowy klasy premium

Z nowym rokiem, na rynku pojawił się grzejnik, wyposażony w czujniki ruchu, światła i otwartych okien, którym sterować można, poprzez aplikację w smartfonie. Może jednocześnie suszyć ręczniki i ogrzewać łazienkę. Posiada delikatne podświetlenie LED, a także głośnik, który uprzyjemni kąpiel. Dostępny jest w kolorze perła czarna lub biała.

Czujniki obniżają temperaturę.
Sensium posiada czujniki ruchu, światła i otwartych okien, które samoczynnie obniżają temperaturę, w ogrzewanym pomieszczeniu w przypadku, gdy:
– nie ma nikogo w domu, tzn. sensor nie wykryje ruchu ludzi, ani zwierząt
– śpimy w nocy, tzn. czujnik nie wykryje światła w pomieszczeniu
– wietrzymy pomieszczenie i czujnik wykryje nadmiar zimnego powietrza wokół urządzenia.

Dzięki sensorom, system inteligentnego sterowania, automatycznie reaguje na wszystkie zmiany otoczenia, dostosowując pracę urządzenia do nieprzewidzianych okoliczności np. wcześniejszy powrót z pracy czy dłuższa nieobecność użytkowników.

Za pomocą aplikacji w smartfonie.
Centralka systemu Cozytouch umożliwia zdalne zarządzenie pracą grzejnika, za pomocą drogi radiowej. Aby sterować urządzeniem poprzez telefon czy tablet, wystarczy podłączyć ją, do routera internetowego. Następnie pobieramy darmową aplikację mobilną, dzięki której kontrolujemy:
– parametry pracy
– bieżące koszty związane z eksploatacją.

Zarządzając pracą urządzenia, z wykorzystaniem wszystkich jego funkcji sterowania, użytkownik może zaoszczędzić, w skali roku, 45% energii.

Jednocześnie ogrzewa i suszy ręczniki.
Gdy na większości grzejników łazienkowych rozłożymy mokry ręcznik, będzie on tłumił wydostawanie się ciepła, które zostało przez urządzenie wytworzone. Wówczas pomieszczenie nie jest dostatecznie ogrzewane, gdyż większość energii zostaje zużyta jedynie do wysuszenia ręcznika.

Dlatego opracowano 3CS system, czyli technologię potrójnego komfortu, która pozwala na jednoczesne suszenie ręczników i ogrzewanie pomieszczenia, z wykorzystaniem nie tylko elementu grzewczego, ale również wentylatora.

Funkcja Suszenie umożliwia intensywne suszenie ręczników, każdego dnia tygodnia, o tej samej porze. Poza tym do urządzenia przymocowano wieszak, dzięki któremu wygodnie i łatwo wysuszyć można, nie tylko ręczniki kąpielowe, ale też drobną bieliznę czy szlafrok.

Podświetlenie LED.
Najnowszy grzejnik łazienkowy z oferty Atlantic Polska wyróżnia delikatne podświetlenie ledowe w stylu Zen. Wnętrza, które zaaranżowano zgodnie z nim, nie są przepełnione, ani nie opływają dekoracjami. Liczy się prosta, geometryczna forma, a dopełnieniem jest właśnie relaksujące światło.

Głośnik w grzejniku.
W dzisiejszych czasach grzejnik to coś więcej niż tylko urządzenie, które służy do ogrzewania. W trend ten wpisuje się Sensium, który posiada wysokiej jakości głośnik. Dzięki systemowi audio, możemy słuchać ulubionej muzyki, ze smartfonu, przez Bluetooth. Grzejnik podczas jesieni i zimy, nie tylko podniesie temperaturę w łazience, ale również wypełni ją nastrojowymi dźwiękami. Dzięki temu prysznic czy kąpiel będą jeszcze bardziej relaksujące.

Sensium wyposażono w niskotemperaturowy, płytowy element grzewczy z aluminium. Jego obudowę, ze stali wysokogatunkowej, pomalowano lakierem epoxy-polyester w kolorze perła czarna lub biała. Grzejnik ma moc 1750W, w kolorze czarnym kosztuje 7 995 zł, natomiast w białym 7 688 zł. Z kolei cena centralki sterującej wynosi 571 zł.

Link do zakładki nt. produktu http://www.atlantic-polska.pl/suszarka-lazienkowa/sensium-black/

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy