Nie do szuflady Wiadomości branżowe

KOŁO CERO ? ?bezwodny? pisuar

Nowy pisuar CERO nie wymaga spłukiwania wodą. Dzięki temu można zainstalować go tam, gdzie doprowadzenie wody nie jest możliwe lub bardzo utrudnione. Nie bez znaczenia są również względy ekonomiczne i ekologiczne. CERO pomaga oszczędzać wodę i środowisko.

Opływowy, eliptyczny kształt jest wyjątkowo elegancką propozycją do toalet publicznych. Wąskie obrzeże oraz brak wewnętrznego kołnierza sprawia, że utrzymanie pisuaru w czystości jest wyjątkowo łatwe. Pomaga w tym również brak jakichkolwiek zewnętrznych elementów przyłączeniowych. Syfon ?bezwodnego? pisuaru wypełniony jest substancję hydrofobową (olej neutralizujący), która przepuszcza tylko ciecz, a zatrzymuje przykry zapach z kanalizacji.

Specjalne ceramiczne przegrody KOŁO, zamontowane między pisuarami, w dużej toalecie publicznej dodadzą intymności podczas korzystania.

W ofercie Sanitec KOŁO są także pisuary marki Keramag, które również nie wymagają spłukiwania wodą. Pisuary Renova Nr 1 Plan i Centaurus działają na podobnej zasadzie jak CERO i zostały wyposażone w specjalny gumowy zawór membranowy. 

Sanitec KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Akrylowy Lakier Transparentny   #barcelona chair   #Dekoral Fashion   #fashion collection   #Marka Dekoral Fashion   #nie   #wn   #wprost   #ysk